Wpis z mikrobloga

Mireczki prośba o wykop efekt !!!!
Jak widać same kontrole bezpieczeństwa w Escape Roomach to za mało. Bo co z tego, że spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa, skoro tragedia w Koszalinie spowodowała, że teraz er uznawane są za "problematyczną branże". Tu przykład typowego janusza - wystraszył się i z dnia na dzień wypowiedział ludziom lokal, przez co dobrze prosperujący biznes może tak po prostu upaść. Nikt z was by mireczki nie chciał żeby coś takiego was spotkało zapewne. Poświęcacie kilka lat życia, swój czas, pieniądze, a tu tak nagle z nie swojej winy wszystko stracicie(,) Wiele mireczków jest z Poznania i pewnie wielu zna Exodusa., dlatego warto by było pomóc. A ci co nie chodzą do escape roomów, niech też się włączą w imię walki z systemem, który potrafi zniszczyć małych przedsiębiorców ( ͡° ͜ʖ ͡°) #wykopefekt #escaperoom #poznan #januszebiznesu #polska
Edziulka25 - Mireczki prośba o wykop efekt !!!!
Jak widać same kontrole bezpieczeńst...

źródło: comment_QDxcQnAg6IgFtAXFe7hNMCwfMYcysZ24.jpg

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
@pasjonatpisania: " @snup-siup: nie jestem właścicielem :) wyświetliło mi się na fb , a że znam ten er i zrobiło mi sie smutno z tego powodu to wstawiłam (,)

@arturccc: pisałam już wcześniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)" Jestem tylko osobą postronną -.- , która wstawiła wpis znaleziony na fb -.-.
  • Odpowiedz
@hellfirehe: w sumie to niezwykłe jak w tydzień ( bo dosłownie tyle media żerowały na tragedii w Koszalinie, potem znalazły sobie temat zastępczy - smierć Adamowicza) można rozwalić jedną z branż( _)
  • Odpowiedz
@Edziulka25: Remont lokalu leży w gestii właściciela lokalu - więc niech nie #!$%@?ą, że nie mają kasy. Niech wezmą ją od właściciela. Oczywiście jeśli mówimy o kapitalnym remoncie, bez którego lokal nie mógłby działać.

Ale pewnie ten remont to był #!$%@?, a nie remont, tylko jest wymówką. Oni na farby i wykładziny wzięli ten kredyt?
  • Odpowiedz
@Edziulka25: Brak zdolności kredytowej na 50k? Prosze cię. Chyba jak nie mieliby wcale dochodu albo już mają pozaciągane takie zobowiązania kredytowe że żaden bank im nie da i tak. Cały wpis to żebractwo a nie ciężkie pożegnanie.
  • Odpowiedz
@Edziulka25: Koszt ułożenia instalacji to jakieś 5k XDD

Wiertarkę też mam, Makitę. Konkretnie HP1640. Kupiłem ją za trzy stówy w Leroyu. Dziesięć litrów farby to koszt ok. stówy. Nawet jakby malowali całe hangary, zrywali tynki i kładli je na nowo i kupili sobie osiem wiertarek, to wydali max 10k. I oni na to kredyt wzięli? Zajebista działalność, nie ma co. Pozadłużani byli jak #!$%@? i teraz #!$%@?ą farmazony.
  • Odpowiedz
Nieznam się :)ale się wypowiem :) i wydaje mi się ze nie trudno przenieść dobry pomysł na er w nowe miejsce?!
Wynajmujesz cztery katy może jesteś stratny trochę ale biznes dalej się kręci!?
  • Odpowiedz
w sumie to niezwykłe jak w tydzień ( bo dosłownie tyle media żerowały na tragedii w Koszalinie, potem znalazły sobie temat zastępczy - smierć Adamowicza) można rozwalić jedną z branż


@Edziulka25:
Taka jest siłą mediów.

I tu ciekawe że istotne może być nie tyle samo zdarzenie, co sposób przekazu który zwielokrotni siłę rażenia.

W przypadku ER kluczowy może być ten film nad którym debatowano na wszelkie strony gdzie jest scena jak
  • Odpowiedz
ze tak powiem....won do roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°) pierwsza lekcja biznesu odrobiona...nie staciliscie duzo...to tylko kilka groszy i troche czasu...a nie pol zycia i cale zdrowie ...spier... do pracy.
  • Odpowiedz
Identyczna sytuacja spotkała prowadzony w wysokim standardzie ER w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Z dnia na dzień Gołębiewski kazał spadać właścicielom i pracownikom bo "ER źle się kojarzy".
  • Odpowiedz