Wpis z mikrobloga

Mireczki prośba o wykop efekt !!!!
Jak widać same kontrole bezpieczeństwa w Escape Roomach to za mało. Bo co z tego, że spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa, skoro tragedia w Koszalinie spowodowała, że teraz er uznawane są za "problematyczną branże". Tu przykład typowego janusza - wystraszył się i z dnia na dzień wypowiedział ludziom lokal, przez co dobrze prosperujący biznes może tak po prostu upaść. Nikt z was by mireczki nie chciał żeby coś takiego was spotkało zapewne. Poświęcacie kilka lat życia, swój czas, pieniądze, a tu tak nagle z nie swojej winy wszystko stracicie(,) Wiele mireczków jest z Poznania i pewnie wielu zna Exodusa., dlatego warto by było pomóc. A ci co nie chodzą do escape roomów, niech też się włączą w imię walki z systemem, który potrafi zniszczyć małych przedsiębiorców ( ͡° ͜ʖ ͡°) #wykopefekt #escaperoom #poznan #januszebiznesu #polska
Pobierz Edziulka25 - Mireczki prośba o wykop efekt !!!!
Jak widać same kontrole bezpieczeńst...
źródło: comment_QDxcQnAg6IgFtAXFe7hNMCwfMYcysZ24.jpg
  • 146
@Edziulka25: No i? To ma być odpowiedź na mój wpis? O czym to świadczy? Bo moim zdaniem właśnie o braku profesjonalizmu. Właściciel (wielkimi literami WŁAŚCICIEL) decyduje o swojej własności tak jak chce - nazywa się to prawo własności. Wynajmując zgadza się na ograniczenie swoich praw własności za określone korzyści majątkowe i podpisuje umowę.

Jeżeli Exodus podpisał taką umowę, która pozwala właścicielowi wypowiedzieć umowę z dnia na dzień (co notabene jest kłamstwem
najoptymalniejszym


@Guardis: kwestia formalna - nie ma "najoptymalniejszego" - optymalne może być jedno rozwiązanie

A właściciele wcale nie musi działać na swoją niekorzyść - może bowiem brać pod uwagę inne aspekty sprawy niż tylko finansowy. Chociażby to, że ma słabe serce i wcale nie chce wykitować przy kolejnej nagonce urzędasów. Może również inni najemcy (nie wiem jak wygląda budynek, więc gdybam - nie bijcie proszę, bo ja mam akurat słabe płuca
@FrasierCrane: Przeprowadzka może tyle kosztować - nowy lokal trzeba przygotować, coś może wybudować, jakąś ściankę przestawić itd. Nie wiemy również jak duży jest obecny lokal i ile sprzętu trzeba przenieść (i jak daleko). Jednakże przy takim podejściu do biznesu jakie zdaje się mieć Exodus to byłby kolejny strzał we własne kolano. Załóżmy, że dostałby te 50 tysięcy kredytu (lub społeczność by mu ufundowała) i co? Znów bez długoletniej umowy wpakowałby kasę
@Edziulka25: No niby smutno, ale:
- jeśli się nie zabezpieczyli to ja nie wiem jak tak można
- byłem u nich w Wampirze i obsługa była wyjątkowo niemiła w porównaniu do innych ER
Za to byłem byłem też u nich w Inkwizytorze i było sympatyczniej, może pechowo trafiliśmy na czyjś zły dzień. Mimo wszystko szkoda, ale jakoś zbytnio się tym nie przejmuję.

@mecenas_z_piaseczna: jaki sens prowadzenia działalności gospodarczej, że nie są w stanie odłożyć 50k? Przeciez 50k można odlozyc oszczędzając i pracując na etacie.


@JJOkocza: Wszystko można, tylko, że w Polsce jak jesteś w stanie odłożyć te 1,5k-2k miesięcznie po wszystkich kosztach i opłatach, to jesteś gość ( ͡° ͜ʖ ͡°). Da się to zrobić, szczególnie jak ma się gdzie mieszkać czy zarabiając te np. ok. 5k spłacając