Wpis z mikrobloga

Gdybym miał mieć dziecko i mógł wybrać płeć, wybrałbym syna. Dlaczego nie chciał bym córki?
-W wieku 15 lat wysyłałaby nudesy to randomowych typów
-w wieku 16 lat uprawialaby swój pierwszy raz z byle typem
-w wieku 17 lat wyjechalaby na erasmusa i tam miala orgie z murzynami
-w wieku 18 lat zostalaby samotna matka spamującą cytatami o macierzyństwie
-w wieku 19 lat na opłaconych przeze mnie studiach gówno by zrobiła i nie ukończyła ich, a ja bym się musial opiekować jej gowniakiem i jeszcze oplacac jej,, IMPRESSKI''
-w wieku 20 lat nadal bezrobotna, bo przecież to jest dla niej obraza majestatu, który penetrowal mokebe. tylko tym razem zamiast świecić dupą na instagramie, robiła by miliony zdjęć dziecka
A NAJBARDZIEJ SZKODA MI WŁAŚNIE DZIECI TAKICH NASTOLATEK,NAJLEPSZE JEST JAK TYLKO WRÓCI DO DOMU Z PŁACZEM,, hlip, hlip ''
Chyba nie jestem gotów na rodzicielstwo-dla mnie za duże ryzyko na tej ruletce
#madka #karyna #p0lka #dzieci #rodzicielstwo #bekazpodludzi #corka #dziecko #gorzkiezale #zalesie
  • 111
@Okatarinabellaczikcziks We wpisie faktycznie jest mowa o murzynach, nie o jednym. Ale dalej podtrzymuję swoje zdanie. Raczej mnie brzydzi rozwiązłość seksualna, ale uważam, że każdy jest wolnym człowiekiem i może robić sobie co chce, dopóki nie krzywdzi drugiej osoby. Ojciec może się poczuć rozczarowany, jeśli wychowywał córkę za pomocą innych wartości, ale no nie może ingerować w jej życie seksualne.
@kiedysbedemialawillezbasenem: xD
1. Wysyłanie nudesów to czyste wychowanie - nazywa się przyzwoitość, umiejętność przewidywania konsekwencji swoich czynów
2. Niech się rucha z kim tam uważa, ale im lepiej wychowasz dziecko tym mniej chętne będzie na zadawanie się z patologią,a o to głównie chodzi
3. Erasmusa nawet nie będę komentować
4. Dobrze wychowując dziecko jest dużo mniejsza szansa na niechcianą ciążę - po pierwsze dzięki dobremu wychowaniu będzie wiedzieć co to antykoncepcja
@alteron Czy Ty w ogóle odnosisz się do mojej odpowiedzi w jakikolwiek sposób, czy punktujesz frazy z wykopu dla plusów? Fajnie, że obracasz się w patologicznym towarzystwie, ale osobiście nigdy nie spotkałam się z tymi patologiami opisanymi na mirko w życiu prywatnym. Może poza jakimiś zdradami albo zostawieniem męża dla innego, albo wysyłaniem nagich fotek.

Ale nadal nie rozumiem co ma wychowanie do tego, że dziewczyny uprawiają seks w wieku 16 lat,
@kiedysbedemialawillezbasenem wymyślony świat wykopu?
Czyli sugerujesz że wychowanie kompletnie nie koreluje z tym kiedy rozpocznie się wiek inicjacji seksualnej, dobór partnerów, korzystanie z antykoncepcji, wybór szkoły i osiągnane w niej wyniki, późniejsze studia oraz praca jaka podejmie młoda osoba.

Czyli jak dziecko będzie wychowywane przez parę alkoholików mających wywalone na dziecko to ma takie same szanse na wyżej wymienione punkty końcowe niż dziecko z domu w którym rodzice kładą duży nacisk na