Wpis z mikrobloga

Gdybym miał mieć dziecko i mógł wybrać płeć, wybrałbym syna. Dlaczego nie chciał bym córki?
-W wieku 15 lat wysyłałaby nudesy to randomowych typów
-w wieku 16 lat uprawialaby swój pierwszy raz z byle typem
-w wieku 17 lat wyjechalaby na erasmusa i tam miala orgie z murzynami
-w wieku 18 lat zostalaby samotna matka spamującą cytatami o macierzyństwie
-w wieku 19 lat na opłaconych przeze mnie studiach gówno by zrobiła i nie ukończyła ich, a ja bym się musial opiekować jej gowniakiem i jeszcze oplacac jej,, IMPRESSKI''
-w wieku 20 lat nadal bezrobotna, bo przecież to jest dla niej obraza majestatu, który penetrowal mokebe. tylko tym razem zamiast świecić dupą na instagramie, robiła by miliony zdjęć dziecka
A NAJBARDZIEJ SZKODA MI WŁAŚNIE DZIECI TAKICH NASTOLATEK,NAJLEPSZE JEST JAK TYLKO WRÓCI DO DOMU Z PŁACZEM,, hlip, hlip ''
Chyba nie jestem gotów na rodzicielstwo-dla mnie za duże ryzyko na tej ruletce
#madka #karyna #p0lka #dzieci #rodzicielstwo #bekazpodludzi #corka #dziecko #gorzkiezale #zalesie
  • 111
@kiedysbedemialawillezbasenem:
"Po pierwsze grzeczniej, nie mówisz do swojej matki. "
Normiku proszę xD
Do ciebie zwracaj się jak do honorowego posiadacza żółtej karty, nie stresuj się.

"wiedza kompletnie nie ma nic wspólnego z inteligencją,"
No ma, bo człowiek inteligentny siebie samego wspiera, umacnia, kultywuje dobre cechy i poszerza wiedzę, ku własnemu dobrobytowi, potędze i wartości ekonomicznej, by żyć jak człowiek, a nie niewolnik.
Więcej argumentów żeby je #!$%@?ć w 10 sekund?
@TheRahr Nie robię z tego czynności pozbawionej sensu. I nie jest to zachodnia moda.

Przede wszystkim seks od zawsze służy do rozmnażania się, przyjemność jest efektem ubocznym. Seks od zawsze był, po prostu przed socjalizmem wiek 12 czy 13 lat to był normalny wiek pierwszej inicjacji, teraz jest patologią. Zmieniła się moralność i kultura. Chcemy czy nie, pewne instynkty od zawsze w nas są i zawsze będą. Jest to kwestia świadomej i
@Matti28: Mądry komentarz, ale słabe jednostki należy niszczyć, a nie kultywować.
Kultywowanie odpadków intelektualnych i genetycznych jest przeciwko dobrze zarówno ludzkiemu, narodowego i intelektualnemu.
Należy oferować szanse rozwoju, samopomocy, zatrudnienia, wyjścia z trudnych sytuacji życiowych.
Szanse, nie przymus i nie mus bycia takim jakim zapragnie sobie jakis dzban, który ledwo skończy magistra i myśli, że jest bystry.
(nie mowa o tobie, ale o niektórych ludziach)
@tg1310: córka potrzebuje ojca, wiesz? Ojciec jest nie tylko ważny dla syna ale dla córki również. One często szukają odbicia swojego ojca a skoro jesteś ścierwem no cóż...to nie jest dobry przykład
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tg1310: z potencjalnej historii nieurodzonej córki to może lepiej, że nie masz dzieci, bo potomstwo w ten sposób się zachowuje, gdy nie ma wzorców od rodziców albo są #!$%@?, niekoniecznie z patologii. Tak więc od ciebie najwięcej zależy czy dziecko będzie tak kretyńsko zjebywać sobie życia xD