Wpis z mikrobloga

Gdybym miał mieć dziecko i mógł wybrać płeć, wybrałbym syna. Dlaczego nie chciał bym córki?
-W wieku 15 lat wysyłałaby nudesy to randomowych typów
-w wieku 16 lat uprawialaby swój pierwszy raz z byle typem
-w wieku 17 lat wyjechalaby na erasmusa i tam miala orgie z murzynami
-w wieku 18 lat zostalaby samotna matka spamującą cytatami o macierzyństwie
-w wieku 19 lat na opłaconych przeze mnie studiach gówno by zrobiła i nie ukończyła ich, a ja bym się musial opiekować jej gowniakiem i jeszcze oplacac jej,, IMPRESSKI''
-w wieku 20 lat nadal bezrobotna, bo przecież to jest dla niej obraza majestatu, który penetrowal mokebe. tylko tym razem zamiast świecić dupą na instagramie, robiła by miliony zdjęć dziecka
A NAJBARDZIEJ SZKODA MI WŁAŚNIE DZIECI TAKICH NASTOLATEK,NAJLEPSZE JEST JAK TYLKO WRÓCI DO DOMU Z PŁACZEM,, hlip, hlip ''
Chyba nie jestem gotów na rodzicielstwo-dla mnie za duże ryzyko na tej ruletce
#madka #karyna #p0lka #dzieci #rodzicielstwo #bekazpodludzi #corka #dziecko #gorzkiezale #zalesie
  • 111
@alteron Skończyły się argumenty, więc wkładasz mi w usta słowa, których nie powiedziałam? Bardzo zabawne. Ale skoro poruszasz to odpowiem.

Ogólne stwierdzenia wychowawcze nijak mają się do rzeczywistości, jeżeli są spłycane jak w Twoim komentarzu. Myślę, że jeżeli rodzice nie zwracają uwagi na dziecko i nie wychowują go, niezależnie od płci, może sprawić że dziecko będzie samodzielne i znajdzie inny autorytet, a może sprawić, że dziecko będzie opóźnione umysłowo.

Myślę też, że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kiedysbedemialawillezbasenem: nie podoba mi się, że podazasz retoryka obecną na zachodzie, ktora robi z seksu czynność jak sranie i obdziera z jakiegokolwiek znaczenia oraz pozbawia wartości. Oczywiście poped seksualny jest naturalną potrzeba człowieka, ale człowieka rozwiniętego i dojrzałego, dobre wychowanie sprawia, że dziecko widzi wartość seksu i zrobi to we właściwym dla niego czasie. Poza tym seks nie jest najważniejszym celem człowieka a rozwój, tak samo jak najważniejszym rzeczą na świecie
@tg1310: ale przejmujesz się, że córka będzie szlaufem, jak one to w 99% wyniosły z domciu. I takich w ogóle nie szkoda, jakoś wszystkie 20 koleżanek z klasy w licełum są bezdzietne (mamy 25-26 lat). Z gimnazjum też cisza, pojedyncze się dopiero zaręczają. Ze studiów całe dwie, także to na ponad 60 osób malutko. I co więcej - nie było u mnie, w patologicznym gównazjum, nawet plotek o ciążach u więcej,
@TheRahr: Szczerze, największą wadą religii są ludzie, bo to najbardziej plugawy gatunek zwierząt na ziemii, ale czysto teoretycznie w każdej szkole filozoficznej istnieje jakiś "ideał" bycia.
Wiele religii faktycznie oferuje pogodzenie np. edukacji z założeniem rodziny, bez większych problemów, ba czasem o wiele lepiej niżeli bez. Problemem są ludzie, którzy są zbyt głupi na proste koncepty matematycznie, filozofię, debaty, naukę nieskomplikowanych rzeczy jak chociażby historia, a co dopiero podążanie w życiu
@alteron znam takie rodziny, gdzie rodzice chcieli dla takich bardzo dobrze. Kolega ze swietojebliwej troszczącej się o dzieci, zamoznej rodziny zaczął pijac tanie wina i cpac dopalacze, a z kolei te dziewczyny z bogatych i biednych rodzin najbardziej dawaly dupy na prawo i lewo. Nie ma tutaj mowy o "wychowaniu", bo wiekszosc zalezy od towarzystwa w jakie sie wpadnie
@Ink_702963 Po pierwsze grzeczniej, nie mówisz do swojej matki.
Jeżeli chodzi o inteligencję nie mam sobie nic do zarzucenia, w przeciwieństwie do tego, że wiedza kompletnie nie ma nic wspólnego z inteligencją, a Twoja wypowiedź świadczy jedynie o tym, że jesteś kompletnym ignorantem albo właśnie tej wiedzy Ci brakuje.

Do czego służy penis wie każdy średnio rozgarnięty dziesięciolatek. Jak uprawiać seks świadomie i czym grozi seks bez zabezpieczenia, najwyraźniej nie rozumie zbyt
@tg1310: psychologia rozwojowa jasno daje do zrozumienia że brak ojcowskich wzorców wpływa na „puszczalskość”. Wiec jeśli chcesz mieć porządną córkę, to bądź przy niej.