Wpis z mikrobloga

Gdybym miał mieć dziecko i mógł wybrać płeć, wybrałbym syna. Dlaczego nie chciał bym córki?
-W wieku 15 lat wysyłałaby nudesy to randomowych typów
-w wieku 16 lat uprawialaby swój pierwszy raz z byle typem
-w wieku 17 lat wyjechalaby na erasmusa i tam miala orgie z murzynami
-w wieku 18 lat zostalaby samotna matka spamującą cytatami o macierzyństwie
-w wieku 19 lat na opłaconych przeze mnie studiach gówno by zrobiła i nie ukończyła ich, a ja bym się musial opiekować jej gowniakiem i jeszcze oplacac jej,, IMPRESSKI''
-w wieku 20 lat nadal bezrobotna, bo przecież to jest dla niej obraza majestatu, który penetrowal mokebe. tylko tym razem zamiast świecić dupą na instagramie, robiła by miliony zdjęć dziecka
A NAJBARDZIEJ SZKODA MI WŁAŚNIE DZIECI TAKICH NASTOLATEK,NAJLEPSZE JEST JAK TYLKO WRÓCI DO DOMU Z PŁACZEM,, hlip, hlip ''
Chyba nie jestem gotów na rodzicielstwo-dla mnie za duże ryzyko na tej ruletce
#madka #karyna #p0lka #dzieci #rodzicielstwo #bekazpodludzi #corka #dziecko #gorzkiezale #zalesie
  • 111
@KarolinaAgata Myślę, że jeśli chodzi o uczucia to nie jest to takie proste. Gdyby było, to ludzie nie potrzebowaliby psychoterapii :D Poza tym, ile jest ogarniętych matek? Mamy są zazwyczaj wspaniałe, dobre, dbają o nas, ale nie oszukujmy się, wiele z nich to proste kobiety. Kierują się emocjami i tak dalej.
@TheRahr
@Ink_702963 To zdecydujcie się czy jest to moda wschodnia czy zachodnia, uzgodnijcie wersje, poczytajcie w jakim wieku w Polsce brały ślub kobiety i królowe i jak bawiła się polska, dumna szlachta (zapewniam, że niegorzej od arystokracji francuskiej!) i jak już coś uzgodnicie to możemy wrócić do dyskusji czy mam poglądy wschodnie, czy zachodnie o czy wiek dojrzałości seksualnej ma więcej wspólnego z odpowiednią edukacją, czy środowiskiem ;)

Już pomijając to, że
@DziewczynaMirka: tydzień pracować na terapię, tydzień na fajki bez których nie da się psychicznie wytrzymać, tydzień na welbutrin, bo może coś z tego będzie, zostaje 700 na mieszkanie, opłaty, jedzenie, ubranie, rozrywki typu studia jakbym uwierzyła, że mogę wreszcie. Żyć nie umierać:)
A urodziłabym się w japonii to mogłabym zostać hikikomorii do śmierci rodziców a potem związek z seksownym socialworkerem:)
@TheRahr: nie #pdk a obserwacja kobiet w pierwszym związku - zawsze kończył się gdy wychodziło na ja "niewinne" testowanie innego. Jeden przypadek to tydzień przed ślubem z ojcem niedoszłych jej siostrzenic. Pierwsze święta bez ojca im zafundowała