Wpis z mikrobloga

Dlaczego ludzie to tacy niewolnicy? Na święta byłem u rodziny i babka spytała mnie się czy dostałem się na ten staż. Odpowiedziałem, że tak, ale zrezygnowałem, bo przez pierwsze trzy miesiące miał być bezpłatny. I tu nastąpiło oburzenie (nie tylko starszych osób), że w moim przypadku (aktualnie trzeci rok studiów) nie powinienem wybrzydzać tylko łapać doświadczenie. XD

Powiedziałem, że za mniej niż 25 zł/h netto nie pójdę do pracy, a wujek wąsacz, który jest elektrykiem, powiedział że on tyle po 30 latach pracy nie zarabia i że mi się w dupie poprzewracało. XD

#polska #bekazpodludzi #studbaza #pracbaza
  • 168
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pepen: bo wiekszosc ludzi to miernoty, intelektualne, pod katem ambicji, odwagi, w przypadku wymienionych przez Ciebie osób dochodzi jeszcze podlanie tego wszystkiego komunizmen
@pepen: i dobrze. Jak ogarniasz i robisz poboczne rzeczy które zwrócą uwagę pracodawcy, to szkoda czasu na gówno-staże. Lepiej poświęcic okres studiów na doszkalanie się niż kręcenie po robótkach.
@pepen: 25 zl netto po licencjacie xD bez doswiadczenia xD chopie tyle na godzine to w u sasiada na zachodzie, a nie u nas. Pokaz pracodawcy, ze jestes cos wart i ze dzieki tobie ta firma sie bedzie rozwijac, a ty bez niczego chcesz tyle zarabiać co doswiadczeni w swoim fachu. Bezplatny staz to juz cebulactwo na maksa, ale 25zl za godzine to zdecydowanie za duzo.