Wpis z mikrobloga

Dlaczego ludzie to tacy niewolnicy? Na święta byłem u rodziny i babka spytała mnie się czy dostałem się na ten staż. Odpowiedziałem, że tak, ale zrezygnowałem, bo przez pierwsze trzy miesiące miał być bezpłatny. I tu nastąpiło oburzenie (nie tylko starszych osób), że w moim przypadku (aktualnie trzeci rok studiów) nie powinienem wybrzydzać tylko łapać doświadczenie. XD

Powiedziałem, że za mniej niż 25 zł/h netto nie pójdę do pracy, a wujek wąsacz, który jest elektrykiem, powiedział że on tyle po 30 latach pracy nie zarabia i że mi się w dupie poprzewracało. XD

#polska #bekazpodludzi #studbaza #pracbaza
  • 168
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powiedziałem, że za mniej niż 25 zł/h netto nie pójdę do pracy, a wujek wąsacz, który jest elektrykiem, powiedział że on tyle po 30 latach pracy nie zarabia i że mi się w dupie poprzewracało. XD


@pepen: No i miał rację, wymagać ponad średnią krajową na stażu to naprawdę lekkie oderwanie od rzeczywistości xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@pepen: ziom, ile masz kursów zrobionych i jakie rzeczy masz wpisane w CV, że na start takiego hajsu oczekujesz? Tak z ciekawości pytam, bo nie znam tej gałęzi rynku
  • Odpowiedz
w korpo


@pepen: xD jesteś na 3 roku studiów, czyli nic nie umiesz ponad to co Ukrainiec, co przyjdzie za 12zł/h. Możesz podać nazwę korpo, które tyle płaci dzieciakowi na studiach z ograniczonym czasem na pracę?
  • Odpowiedz
@pepen: ojeju, finanse i rachunkowość, taki elitarny kierunek jak jasn cholera, dej mi 4k w pierwszej robocie xD
Im dłużej patrzę na studentów SGH to mam wrażenie że są studentami prawa którzy dobrze zdali na maturze matmę, nie różnią się niczym
  • Odpowiedz
@pepen: I bardzo dobrze, trzeba zawsze celować wysoko i nie przejmowac się #!$%@? innych. Wszystkie te leszcze co się oburzają pewnie siedzą od wielu lat w tej samej robocie za te same grosze bo przecież nie wypada więcej zarabiać
  • Odpowiedz