Wpis z mikrobloga

  • 221
Skoro #trojboj na mirko jest na czasie, to robię małe chwalonko. Wygrałem dzisiaj debiuty w kategorii do 83 kg. Siad 215, ławka 145, martwy 245, total 605, podejścia 9/9. Cieszy rozwiązanie problemu z głębokościa siadu, co przełożyło się na końcowy wynik. Siad i martwy po 5kg mniej niż PR, kiedy ważyłem jeszcze 106 kg na świniomasie.

Pozdrowienia dla @shdw, którego spotkałem na miejscu :)

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
Pocholere - Skoro #trojboj na mirko jest na czasie, to robię małe chwalonko. Wygrałem...

źródło: comment_ousTsh0B00lT36w3e2GX087fPbIxXTGS.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@THERMOKAD: niebotyczne 38 cm.

@bdm_bq: tl:dr 8 miesięcy redukcji, 3 lata ambicjonalnych prób powrotu do maksów ze 106.

to długa historia. Wieczny grubas. Na studiach AMPy przy brosplicie i gównodiecie. 2014 ostatnie AMPy na świniomasie. Po nich jakieś 8 miesięcy redukcji do 82. Ciągle podstawą treningu główne boje i trzymanie wagi w przedziale 83 - 89. Od pół roku próba poprawienia techniki/głębokości przysiadu, która przerodziła się w dzisiejszy
  • Odpowiedz
@volfesik: 23+

Potem wrzuca zdjęcie gdzie wygląda jak typowy normik... ALE czy to oznacza że nic nie brał? ABSOLUTNIE NIE. Może zdjęcie pierwsze było u szczytu formy na bombie, a drugie po długim czasie na offie? Nie takie nagłe przemiany widziałem w rzeczywistości...


@IntruderXXL: przeciez wlasnie dlatego wrzucil zdjecie w tej samej koszulce, mocno spalonym sloncem dekolcie, przy jakiejs scianie z ornamentami i kolezanka z ktora zapewnie byl
  • Odpowiedz
A teraz dokladnie to samo zdanie zaaplikuj do wlasnej osoby. A jak sam przeciez twierdzisz jestes w 100% NATURALNY ;)


@shdw: Dokładnie tak robię :) I zawsze zaznaczam fakt że jestem naturalny, ZARAZEM nikogo nie zmuszając, nawet nie próbując zmuszać do jakiegokolwiek uwierzenia w to, i w żaden sposób nie próbuję tego udowodnić.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: czyli jezeli ktos twierdzi, ze twoj wynik i masa nie sa do zrobienia na czysto, a ty twierdzisz, ze jest inaczej, to jest ok.
Ale jak ktos twierdzi, ze jego dociecie na czysto jest do zrobienia, a ty twierdzisz, ze nie jest, to nie jest ok?

W obydwu przypadkach sa twierdzenia przy ktorych jedna ze stron w nie nie wierzy, a prawda i tak jest po twojej stronie?

To troche jak w Dniu Swira. "Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja
  • Odpowiedz
@Szmicer: Wiem, że wyniki będą w necie, ale jak kogoś to nie interesuje to popatrzy na zdjęcie i scrolluje dalej. Jak ktoś będzie drążył to w 5 minut znajdzie nazwisko i zdjęcie. Tak po prostu nie chciałem wrzucać na mirko z nazwiskiem ;)
  • Odpowiedz
@IntruderXXL:

Jakiś czas temu wrzucił zdjęcie #pokazforme na którym wygląda jak typowy szczur który odkrył co to doping.

Więc dla mnie sprawa była oczywista. Potem wrzuca zdjęcie gdzie wygląda jak typowy normik... ALE czy to oznacza że nic nie brał? ABSOLUTNIE NIE. Może zdjęcie pierwsze było u szczytu formy na bombie, a drugie po długim czasie na offie? Nie takie nagłe przemiany widziałem w rzeczywistości...


Panie, a czy wyżej nie wrzuciłem zdjęcia z tego samego dnia? xD Weź przescrolluj i
  • Odpowiedz
@Utiopa: Akurat wołałem wszystkich po kolei co wypowiedzieli się w temacie :) Twój komentarz był bardzo miły i szczery, i żadnego sarkazmu w nim nie wyczułem ( ͡ ͜ʖ ͡)

Rzeczywiście naprodukowałem się, bo wiesz co ja nie lubię zostawiać żadnego kamienia "nieodkrytego" a odniosłem wrażenie że niektórzy ludzie zupełnie mnie nie rozumieją i zakładają że jestem kolejnym hejterem który hejtuje dla samego hejtowania i chce tylko każdego wyśmiać i umniejszać osiągnięcia innych...

A ja po prostu mam taki pogląd na rzeczywistość, mam pewne doświadczenia, sytuacje które taki a nie pogląd u mnie wykształciły. Dodaj do
  • Odpowiedz