Wpis z mikrobloga

  • 221
Skoro #trojboj na mirko jest na czasie, to robię małe chwalonko. Wygrałem dzisiaj debiuty w kategorii do 83 kg. Siad 215, ławka 145, martwy 245, total 605, podejścia 9/9. Cieszy rozwiązanie problemu z głębokościa siadu, co przełożyło się na końcowy wynik. Siad i martwy po 5kg mniej niż PR, kiedy ważyłem jeszcze 106 kg na świniomasie.

Pozdrowienia dla @shdw, którego spotkałem na miejscu :)

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
Pocholere - Skoro #trojboj na mirko jest na czasie, to robię małe chwalonko. Wygrałem...

źródło: comment_ousTsh0B00lT36w3e2GX087fPbIxXTGS.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

równie dobrze mogłeś pogratulować, zostawić plusa i w ogole nie poruszać tego tematu ale najwidoczniej cieżko Ci bylo obok tego przejść.


@Utiopa: Tak masz rację, od zawsze mówiłem to co myślę, i nie boję się tego. Tak też było w tym przypadku. Bo niestety ale dalej ludzie brną w kłamstwo, a sterydy są tematem tabu, pomimo tego że "kilka" osób się wyłamało.
  • Odpowiedz
obydwu przypadkach sa twierdzenia przy ktorych jedna ze stron w nie nie wierzy, a prawda i tak jest po twojej stronie?


@shdw: Wiesz patryk2703, także twierdzi że jest "NATURALNY" i można do niego przyjechać i zrobić testy.... A wszyscy dobrze wiedzą że to jest ściema.

Uważam że jest duża różnica między twierdzeniem że jest się naturalem, a na zarzut że ściemniasz odpowiadaniem bez żalu "ok rozumiem, nei musisz wierzyć, wiem
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Szanowny, skończmy ten temat. Berło najsilniejszego naturala wykopu jest niezmiennie twoje. Gratuluję wiedzy, siły i samozaparcia, ale na przyszłość sugeruję nie mierzyć wszystkich jedną miarą.
  • Odpowiedz
Prawda natomiast wygląda tak że jestem jednym z najsilniejszych jak nie najsilniejszym osobnikiem, wypowiadającym się regularnie na tagu.


@IntruderXXL: a może nie powinieneś się już wypowiadać na tagu. Przemyśl to.
  • Odpowiedz