Wpis z mikrobloga

  • 221
Skoro #trojboj na mirko jest na czasie, to robię małe chwalonko. Wygrałem dzisiaj debiuty w kategorii do 83 kg. Siad 215, ławka 145, martwy 245, total 605, podejścia 9/9. Cieszy rozwiązanie problemu z głębokościa siadu, co przełożyło się na końcowy wynik. Siad i martwy po 5kg mniej niż PR, kiedy ważyłem jeszcze 106 kg na świniomasie.

Pozdrowienia dla @shdw, którego spotkałem na miejscu :)

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
Pocholere - Skoro #trojboj na mirko jest na czasie, to robię małe chwalonko. Wygrałem...

źródło: comment_ousTsh0B00lT36w3e2GX087fPbIxXTGS.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@axaha Panie, tak jak @kacperpzn napisał. Tydzień na 1500 kcal przed, lekkie odwodnienie przez upał + piwerko, napinka do mroczków przed oczami. Wszystko żeby dobre fotki na plaży zrobić ( ͡~ ͜ʖ ͡°) wyszła tylko góra, bo na brzuchu opona ( ͡° ʖ̯ ͡°) wtedy jakbym wrzucił z napiętym brzuchem to połowa by pisała, że #!$%@?, bo wciągnięty brzuch. Echhh, co za
  • Odpowiedz
@Kajetan8: bracia Zielińscy też są naturalami i mają kontrole, a cała gęba w pryszczach w wieku 25+. W sportach siłowych wszyscy się kują ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@shdw: też może być, nie od dziś wiadomo że w PZKFITS siedzą leśne dzbany i robią wszystkim zawodnikom pod górkę. Ostatni przykład Karola Małeckiego.
  • Odpowiedz
@Pocholere:

Zdjęcie robione jak kaszlałeś po trenie, dlatego takie kable wyszły i jesteś czerwony. Wikopowych speców nie oszukasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gratulacje, dobry wynik. Jak długo schodziłeś z tych 106kg? Na ile przed zawodami? i jaką wagę trzymasz normalnie poza startami?
  • Odpowiedz