Wpis z mikrobloga

Na tym portalu spędziłem 9 lat. Rejestrowałem się tutaj jeszcze jako nastolatek. W tamtym czasie Wykop uchodził za dobre miejsce. Miejsce, gdzie toczyły się ciekawe dyskusje, wykopaliska były na wysokim poziomie, itd. Od jakiegoś czasu jest tutaj mikroblog, z którego korzystam na co dzień - głównie przeglądając gorące. Od kilku dni obserwuje mikrobloga z poziomu niezalogowanego użytkownika i ręce mnie opadajo. Gdybym nie miał na swoim koncie takiej pokaźnej #czarnolisto tagów, to w takim razie to miejsce byłoby nie do przeglądania. Co widzimy jak wejdziemy na mirko rano jako niezalogowany człowiek? Cycunie, patostreamerów, cycunie, cycunie, patostreamerów... i tak to się ciagnie. Nie wiem jak zarząd Wykopu, ale to moim zdaniem odtrąca to potencjalnego nowego użytkownika... a przychód wykopu to chyba reklamy na podstawie wyświetleń, generowanego ruchu, itp.? Jeżeli teraz chciałbym się zarejestrować, jako człowiek który tej strony nie kojarzy, została mu polecona, to stwierdziłbym, że to portal dla koniobijców i patusów, którzy swój wolny czas wypełniają oglądając ludzkie zoo, następnie marszczą freda. Weźcie coś z tym zróbcie. Dodajcie ten content na czarną listę dla niezalogowanego użytkownika, bo serio - to jest odrażające. Nawet tumblr zbanował nude content, a tutaj non stop przewija się obrazek +18, NSFW. Możecie mieć moje zdanie w dupie, ale mówię to ja - mirek, który spędził na tym portalu kawał czasu i widział niejedną dramę odjaniepawlającą się na tej stronie ze śmiesznymi obrazkami.
Ok. popłakałem to wyku***.
Elo
Wołam @a__s @m__b , może trafi do Was ten komunikat.

#gorzkiezale #zalesie #wykop
  • 195
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@posuck: kolejny głos w słusznej sprawie. Niestety, pewnie zostanie nieuslyszany. Wszystkim rządzi kasa, a dobrze sprzedaje się seks i patologia. Nikt nie dba już tu o poziom. Za to za kosmonaute, czy głupie pasty biorą się od razu (wtf?).
  • Odpowiedz
wolny czas wypełniają oglądając ludzkie zoo, następnie marszczą freda


@posuck: nie ma co zakładać, że te rzeczy dzieją się sekwencyjnie ;)

Szczera prawda. Wejście na vipok.ru bez #czrnolisto to jeszcze gorzej niż używanie internetu bez adblocka
  • Odpowiedz
Aby ten portal działał poprawnie musicie go zawierzyć Mi. Zweryfikujcie Mi konto, powróćcie do chrześcijańskich korzeni portalu a wszystko będzie dobrze, ponownie roztoczę nad nim opiekę (choć opiekunem nie jestem może najlepszym bo moje jedyne dziecko umarło w męczarniach). Usunę stąd sodomię i grzeszników a wszystkich z pod tagu #neuropa ugotuje szatan w kotle z bigosem. Tylko #naukowcywiary! Tak mi dopomóż Ja!
  • Odpowiedz
@posuck: to o czym mówisz to jedno, a drugie to główna, która zamieniła się w portal informacyjny. Kiedyś były tam ciekawostki ze świata, artykuły naukowe, fajne blogi, filmy, czasem jakieś ważne wydarzenia. Teraz w zależności od aktualnych trendów politycznych wykopków, mamy albo tvn24, albo TVP info...
  • Odpowiedz
Nie wiem jak zarząd Wykopu, ale to moim zdaniem odtrąca to potencjalnego nowego użytkownika... a przychód wykopu to chyba reklamy na podstawie wyświetleń, generowanego ruchu, itp.?


@posuck: Robisz całkowicie błędne założenie, że cycunie i patostreamy NIE przyciągają nowych użytkowników- potencjalnych konsumentów reklam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@posuck trafi, jak kulą w płot. Byłem kolego tutaj jak Ty, od początku chyba i gdy sława zaczeła bić sodową wodę do łba usunąłem konto. Wróciłem po trzech latach, z przypadku raczej i nie mam o czym i z kim pisać. Wypok stoczył się na psa, pies go strząchnął i teraz egzystuje pomiędzy Faktem, a Bravo Girl z domieszką kupy. Ale luzzzuj. Będzie gorzej
  • Odpowiedz
  • 0
szkoda, że kilka lat temu się kanały nie rozwinęły tak jakbym sobie tego życzył (coś na wzór subredditów) :/ byłoby fajnie
  • Odpowiedz
@posuck Mnie też nic tak nie wkurza jak nsfw. Przecież tym jest całe mirko #!$%@?. I też jakiś czas temu zwróciłam na to uwagę. Szczególnie na hasła "hurr durr, dzienna tylko wartościowy kontent!" A dzienna to same cycki przecież.
  • Odpowiedz
@posuck: juz mialem zerwac z wykopem, ale zalozylem konto i banuje, banuje i jeszcze raz banuje. Narazie mniej razacych tresci, ale nadal zastanawiam sie jak wyłuskać perelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)(,)
  • Odpowiedz
@zortabla_rt: oczywiście że był kontent #!$%@?, ale też nikt nie miał kija w dupie, hermetyczny humor towarzyszy temu portalowi od kiedy pamiętam, jak ja się smiałem ze skomplikowanego systemu luster to Ty szczałeś w wykopowe pampersy.w pełni popieram @posuck patostremy i nsfw powinny być ukryte dla potencjalnego przyszłego użytkownika.
  • Odpowiedz
@posuck: mi kumpel z liceum pokazał wypok dobrych 9 lat temu i zainteresowały mnie ciekawe naukowe wykopaliska i dyskusje ludzi, którzy naprawdę mieli coś do powiedzenia w tych tematach, mirko jeszcze chwilę nie było. Stare konta gdzieś przepadły, zwykły czytacz ze mnie był, ale nowe konto założyłam tylko po to, żeby pato gówno odfiltrować. Trzeba być skończonym debilem, żeby zachwycać się patologią i alkoholizmem.
Jakby wypok podzielić nawet na kilka
  • Odpowiedz
@posuck: Najgorsze jest, że jak ktoś jest na poziomie i pierwszy raz tu trafia, to widząc wszystko bez czarnolisto daje sobie spokój i nie wraca. A wchodzi taki Mati i "OO kurła to jest miejsce dla mnie" i tak mamy coraz większy odsetek patologii. Ech. Kiedyś to były czasy.
  • Odpowiedz