Wpis z mikrobloga

Na tym portalu spędziłem 9 lat. Rejestrowałem się tutaj jeszcze jako nastolatek. W tamtym czasie Wykop uchodził za dobre miejsce. Miejsce, gdzie toczyły się ciekawe dyskusje, wykopaliska były na wysokim poziomie, itd. Od jakiegoś czasu jest tutaj mikroblog, z którego korzystam na co dzień - głównie przeglądając gorące. Od kilku dni obserwuje mikrobloga z poziomu niezalogowanego użytkownika i ręce mnie opadajo. Gdybym nie miał na swoim koncie takiej pokaźnej #czarnolisto tagów, to w takim razie to miejsce byłoby nie do przeglądania. Co widzimy jak wejdziemy na mirko rano jako niezalogowany człowiek? Cycunie, patostreamerów, cycunie, cycunie, patostreamerów... i tak to się ciagnie. Nie wiem jak zarząd Wykopu, ale to moim zdaniem odtrąca to potencjalnego nowego użytkownika... a przychód wykopu to chyba reklamy na podstawie wyświetleń, generowanego ruchu, itp.? Jeżeli teraz chciałbym się zarejestrować, jako człowiek który tej strony nie kojarzy, została mu polecona, to stwierdziłbym, że to portal dla koniobijców i patusów, którzy swój wolny czas wypełniają oglądając ludzkie zoo, następnie marszczą freda. Weźcie coś z tym zróbcie. Dodajcie ten content na czarną listę dla niezalogowanego użytkownika, bo serio - to jest odrażające. Nawet tumblr zbanował nude content, a tutaj non stop przewija się obrazek +18, NSFW. Możecie mieć moje zdanie w dupie, ale mówię to ja - mirek, który spędził na tym portalu kawał czasu i widział niejedną dramę odjaniepawlającą się na tej stronie ze śmiesznymi obrazkami.
Ok. popłakałem to wyku***.
Elo
Wołam @a__s @m__b , może trafi do Was ten komunikat.

#gorzkiezale #zalesie #wykop
  • 195
  • Odpowiedz
@posuck potwierdzam. W dodatku jeżeli pojawia się jakikolwiek wpis na mirkoblogu to w komentarzach zamiast porad i dyskusji pojawia się fala hejtu i próba zaistnienia swoją odpowiedzią na mistrzach czy Joe monster.

Myślę że to że względu na ogromną popularność jaka wytworzyla się kiedy skriny z portalu zaczęły wchodzić na strony typu jbzd czy kwejk i hehe jakie śmieszne patostrim, mem, cycki, przegryw.

Jeszcze jakiś czas temu posty były o czymś, content był tematyczny , to było takie wielkie forum o wszystkim. A teraz, degradacja wszystkiego.
  • Odpowiedz
@posuck przeciez taka kolej rzeczy. Jak mawial Korwin glupich jest wiecej niz madrych i wlasnie patostreamy czy gole baby przyciagaja masy a to generuje ruch. To samo masz w tv na youtube itp. itd. Filmik z laska jak robi fikolka i sie wywala bedzie mial 20mln wyswietlen a ciekawy naukowy clip zaledwie pare tys...
  • Odpowiedz
@padobar: ale tez ile mniej kontentu było :D 1-2h i cały wypok mogłeś z tego dnia przelecieć - czyli główna i wykopalisko :) teraz treści jest dużo więcej, pewnie wartościowej też! Problemem jest brak możliwości odfiltrowania gówna od dobrych treści. Tagi nie są rozwiązaniem, bo nie działają. A tak każdy board miałby swoje gorące i nie przegapiłabym dobrego kontentu, który mnie interesuje :)
  • Odpowiedz
@posuck: W którym miejscu są te patostreamowe i nudesowe wpisy? ja przeglądam pierwszą stronę gorących to raz na ruski rok pojawią się jakieś cycuchy, a patostreamowego wpisu to chyba z pół roku nie widziałem. a jedyny tag jaki mam na czarnolisto to rozdajo
  • Odpowiedz
Gdybym nie miał na swoim koncie takiej pokaźnej #czarnolisto tagów, to w takim razie to miejsce byłoby nie do przeglądania. Co widzimy jak wejdziemy na mirko rano jako niezalogowany człowiek? Cycunie, patostreamerów, cycunie, cycunie, patostreamerów... i tak to się ciagnie


@BenzoesanSodu: Przeczytaj raz jeszcze te zdania.

Ty wiesz, że są czarne listy. Ja wiem, że są. Czy nowy użytkownik to wie? Nie. A dokonuje osądu na podstawie tego,
  • Odpowiedz
@posuck: Jestem tu 7 lat i nie pamiętam tych "dyskusji na poziomie" o których tu mowa. Kiedyś był Korwin i jak się nie podobało to byłeś lewakiem. Teraz jest PIS I to samo. Nie podoba się, lewak. Tylko teraz doszło zjawisko płatnych trolli i całej tej wojny hybrydowej. A patostreamy? no owszem rak, ale hmm taki mamy klimat. Takie społeczeństwo. Zresztą zawsze tak było. Programy typu BAR lub Big Brother
  • Odpowiedz
@posuck: O, ktos z wiekszym stazem od mojego:) Gratuluje, i nie placz, po prostu swiat sie zmienil, wczesniej tez byl rak, tylko na inna skale, no i po prostu idealizujesz przeszlosc.

ed. poza tym kiedys nie bylo mikroblogu, pamietasz jak blip wszedl, jaka w ogole byla walka z mikroblogiem, ktory wszyscy uwazali za drugiego sledzika?
  • Odpowiedz