Wpis z mikrobloga

Na tym portalu spędziłem 9 lat. Rejestrowałem się tutaj jeszcze jako nastolatek. W tamtym czasie Wykop uchodził za dobre miejsce. Miejsce, gdzie toczyły się ciekawe dyskusje, wykopaliska były na wysokim poziomie, itd. Od jakiegoś czasu jest tutaj mikroblog, z którego korzystam na co dzień - głównie przeglądając gorące. Od kilku dni obserwuje mikrobloga z poziomu niezalogowanego użytkownika i ręce mnie opadajo. Gdybym nie miał na swoim koncie takiej pokaźnej #czarnolisto tagów, to w takim razie to miejsce byłoby nie do przeglądania. Co widzimy jak wejdziemy na mirko rano jako niezalogowany człowiek? Cycunie, patostreamerów, cycunie, cycunie, patostreamerów... i tak to się ciagnie. Nie wiem jak zarząd Wykopu, ale to moim zdaniem odtrąca to potencjalnego nowego użytkownika... a przychód wykopu to chyba reklamy na podstawie wyświetleń, generowanego ruchu, itp.? Jeżeli teraz chciałbym się zarejestrować, jako człowiek który tej strony nie kojarzy, została mu polecona, to stwierdziłbym, że to portal dla koniobijców i patusów, którzy swój wolny czas wypełniają oglądając ludzkie zoo, następnie marszczą freda. Weźcie coś z tym zróbcie. Dodajcie ten content na czarną listę dla niezalogowanego użytkownika, bo serio - to jest odrażające. Nawet tumblr zbanował nude content, a tutaj non stop przewija się obrazek +18, NSFW. Możecie mieć moje zdanie w dupie, ale mówię to ja - mirek, który spędził na tym portalu kawał czasu i widział niejedną dramę odjaniepawlającą się na tej stronie ze śmiesznymi obrazkami.
Ok. popłakałem to wyku***.
Elo
Wołam @a__s @m__b , może trafi do Was ten komunikat.

#gorzkiezale #zalesie #wykop
  • 195
  • Odpowiedz
@posuck: Ja mam tylko 1 tag na czarno i nie widzę tego co ty. Owszem czasami jest spam jak Magical pobije matkę ale poza tym nic nadzwyczajnego.
  • Odpowiedz
@gnocchi: @posuck: jak ktoś chce oglądać śmieszne obrazki to są inne strony. Jak ktoś chce pisać o odkryciach naukowych to są różne fora. Na tym polega mikroblog, że każdy pisze co chce, tagi można dawać ma czarno. Co was obchodzi nowy użytkownik? Martwcie się o hajs dla michaua?
  • Odpowiedz
@posuck: @notoelo: czekej czekej, a podziału na kategorie to nie było tak z 9 lat temu, a potem był kwiiik że potrzeba większej płynności, tagi itd xD

prawda jest taka, że "silnik" portalu jaki by nie był, to zawsze się nie podobało i inne podejście wydawało się lepsze

  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Chudzinx może dlatego, że użytkownicy = content, a potencjalnego nowego użytkownika odstrasza to, co napisałem w poście? Póki co, to jedynie dzieciaków ta strona zachęca
  • Odpowiedz
@posuck: Ja nie byłbym aż taki surowy. Po prostu trzeba się pogodzić z tym, że Wykop jest społecznością otwartą, więc odzwierciedla zachowania społeczeństwa. Dlatego właśnie mamy tu wszystkiego po trochu, ale więcej śmiesznych/nieśmiesznych (zależnie od poczucia humoru) treści niż tych poważnych, bo tak samo jest w realnym świecie.

Też jestem tu kilka lat i zawsze zakładałem sobie, że nie będę używał #czarnolisto i cały czas mi się to udaje. Nie jest oczywiście tak, że interesują mnie wszystkie treści, ale wychodzę z założenia, że nie chcę się na nic zamykać, bo chcę wiedzieć co dzieje się wokół, nawet jeżeli coś mi się nie podoba.

Przyznaję jednak, że raz miałem można powiedzieć kryzys, taki o jakim ty teraz piszesz. To był początek patostreamów i wtedy Wykop naprawdę był pełen treści z nimi związanych. Były dni, gdy w gorących ciężko było znaleźć wpis, który nie dotyczył Magicala. Na szczęście ten czas minął i tego typu treści nie jest aż tak dużo. Oczywiście nadal można na nie trafić, ale na pewno nie są wiądoce. Choć nie mam patostremów na czarnej, to zdarzają się dni, gdy w ogóle o nich nie czytam, bo się na nie
  • Odpowiedz
Nawet tumblr zbanował nude content, a tutaj non stop przewija się obrazek +18,


@posuck: i akcje Verizona, który ma Tumblra spadły łeb na szyję xD co to #!$%@? za argument ja #!$%@?

#!$%@? na prawdę trzeba być dzbanem, chcącym wprowadzić swój reżim i wmówić wszystkim, że jest źle "bo mi się tak nie podoba jak jest"
jak ci nie pasują cycki i patostreamy to dodaj to #!$%@? na czarną listę jak ja to zrobiłem i raportuj dzbanów, którzy
  • Odpowiedz
  • 0
@posuck Tylko widzisz, to co piszesz to twoje subiektywne odczucia.., które zresztą podzielam. Ale skoro pełno tego gówna w gorących -> twój przeciętny użytkownik internetu lubi taki content -> właśnie to przyciągnie więcej nowych użytkowników. Wolny rynek ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Od kilku dni obserwuje mikrobloga z poziomu niezalogowanego użytkownika i ręce mnie opadajo. Gdybym nie miał na swoim koncie takiej pokaźnej #czarnolisto tagów, to w takim razie to miejsce byłoby nie do przeglądania. Co widzimy jak wejdziemy na mirko rano jako niezalogowany człowiek? Cycunie, patostreamerów, cycunie, cycunie, patostreamerów... i tak to się ciagnie.


@posuck

Moim skromnym zdaniem wykonanie Wykopu jest po prostu beznadziejne. Za przykład zawsze będę podawał Reddit,
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@niochland użyj mózgu i może przeczytaj ten post ze zrozumieniem, bo wygląda na to, że tego nie zrobiłeś.

no chyba, że masz ból dupy, że niektórzy ludzie lubią cycki, wtedy zapraszamy na katolickie forum dyskusyjne


Brak mi słów na takie prymitywne zachowanie jak Twoje.
  • Odpowiedz
@posuck: Nude jak nude, ale ja wciąż nie mogę pojąć, jak można mieć więcej niż 5 szarych komórek i jarać się patostreamami. Przecież to jest oficjalnie największy rak, jaki przydarzył się internetowi w całej jego historii. Oglądanie bezmózgiej patologii, zapijaczonej albo/i niepełnosprawnej umysłowo, jak Kononowicz... serio, nie rozumiem tego świata.
  • Odpowiedz