Wpis z mikrobloga

Na tym portalu spędziłem 9 lat. Rejestrowałem się tutaj jeszcze jako nastolatek. W tamtym czasie Wykop uchodził za dobre miejsce. Miejsce, gdzie toczyły się ciekawe dyskusje, wykopaliska były na wysokim poziomie, itd. Od jakiegoś czasu jest tutaj mikroblog, z którego korzystam na co dzień - głównie przeglądając gorące. Od kilku dni obserwuje mikrobloga z poziomu niezalogowanego użytkownika i ręce mnie opadajo. Gdybym nie miał na swoim koncie takiej pokaźnej #czarnolisto tagów, to w takim razie to miejsce byłoby nie do przeglądania. Co widzimy jak wejdziemy na mirko rano jako niezalogowany człowiek? Cycunie, patostreamerów, cycunie, cycunie, patostreamerów... i tak to się ciagnie. Nie wiem jak zarząd Wykopu, ale to moim zdaniem odtrąca to potencjalnego nowego użytkownika... a przychód wykopu to chyba reklamy na podstawie wyświetleń, generowanego ruchu, itp.? Jeżeli teraz chciałbym się zarejestrować, jako człowiek który tej strony nie kojarzy, została mu polecona, to stwierdziłbym, że to portal dla koniobijców i patusów, którzy swój wolny czas wypełniają oglądając ludzkie zoo, następnie marszczą freda. Weźcie coś z tym zróbcie. Dodajcie ten content na czarną listę dla niezalogowanego użytkownika, bo serio - to jest odrażające. Nawet tumblr zbanował nude content, a tutaj non stop przewija się obrazek +18, NSFW. Możecie mieć moje zdanie w dupie, ale mówię to ja - mirek, który spędził na tym portalu kawał czasu i widział niejedną dramę odjaniepawlającą się na tej stronie ze śmiesznymi obrazkami.
Ok. popłakałem to wyku***.
Elo
Wołam @a__s @m__b , może trafi do Was ten komunikat.

#gorzkiezale #zalesie #wykop
  • 195
@posuck Również spędziłem tu sporo czasu, głównie jako obserwator z ramienia ONZ :D

Dostrzegłem to samo gdy zainstalowałem apke na telefon i nie logowalem się przez pewien czas.

Niestety mój przyjacielu dupy sprzedają się najlepiej i generują zawsze spory ruch przyciągając zboczencow i etatowych onanistow :) No i dzieci. Kliknięcia to kliknięcia. Gdy ruch na stronie rośnie z powodu jakiś tam głupich afer patostreamow, a poziom maleje to jak myślisz czy hajs
ale to moim zdaniem odtrąca to potencjalnego nowego użytkownika... a przychód wykopu to chyba reklamy na podstawie wyświetleń, generowanego ruchu, itp.?


@posuck: sądzę, że jednak administracja lepiej zna swoje dochody ;) więc wniosek jaki można z tego wyciągnąć jest taki, że właśnie taki content zachęca przeciętnego internautę. Idąc dalej można określić na tej podstawie (i na podstawie poziomu innych stron w internecie) obraz przeciętnego użytkownika. Niech każdy odpowie sobie na to
Zajebista jest beka i szydera z polskiego youtube'a i listy na czasie czy jak to tam się zwie z popularnymi filmami. A tutaj wejście w gorące bez czarnej listy to jeszcze większy rak xD
@Brzytwa_Ockhama: Ten wpis to opus magnum twojej kompromitacji. Pomnik trwalszy niż ze spiżu. Nic dziwnego że ludzie podziwiają xD

@Morf: Chodziło mi że dla @posuck widocznie mniej skoro się tak dziwi. Owszem w Big Brotherze było mniej alkoholu bo telewizja miała swoje ograniczenia lub jak teraz wykopki mówią "cenzurę" w internecie tego nie ma, i jak chcesz robić drunk stream to nikt ci nie zabroni. Tyle.
@posuck: gorsi od patostreamerow sa ludzie którzy cie katalogują jako neurope, bo np chcesz niskie podatki, albo jako narodowiec bo nie chcesz zeby lgbt uczyli w szkole, a poza tym wykop to wylęgarnia #!$%@? społecznych, zboczencow i dzbanow, chyba czas wrócić na #!$%@? XD tam przynajmniej nikt sie nie oszukuje
Jestem tu 7 lat i nie pamiętam tych "dyskusji na poziomie" o których tu mowa. Kiedyś był Korwin i jak się nie podobało to byłeś lewakiem


@kvvach: akurat w tematach politycznych jest ogromna różnica, przynajmniej na głównej. Pod niektórymi znaleziskami jest większy ściek niż był na Onecie. Czasy korwinizmu na wykopie wspominam z łezką w oku.