Wpis z mikrobloga

Na tym portalu spędziłem 9 lat. Rejestrowałem się tutaj jeszcze jako nastolatek. W tamtym czasie Wykop uchodził za dobre miejsce. Miejsce, gdzie toczyły się ciekawe dyskusje, wykopaliska były na wysokim poziomie, itd. Od jakiegoś czasu jest tutaj mikroblog, z którego korzystam na co dzień - głównie przeglądając gorące. Od kilku dni obserwuje mikrobloga z poziomu niezalogowanego użytkownika i ręce mnie opadajo. Gdybym nie miał na swoim koncie takiej pokaźnej #czarnolisto tagów, to w takim razie to miejsce byłoby nie do przeglądania. Co widzimy jak wejdziemy na mirko rano jako niezalogowany człowiek? Cycunie, patostreamerów, cycunie, cycunie, patostreamerów... i tak to się ciagnie. Nie wiem jak zarząd Wykopu, ale to moim zdaniem odtrąca to potencjalnego nowego użytkownika... a przychód wykopu to chyba reklamy na podstawie wyświetleń, generowanego ruchu, itp.? Jeżeli teraz chciałbym się zarejestrować, jako człowiek który tej strony nie kojarzy, została mu polecona, to stwierdziłbym, że to portal dla koniobijców i patusów, którzy swój wolny czas wypełniają oglądając ludzkie zoo, następnie marszczą freda. Weźcie coś z tym zróbcie. Dodajcie ten content na czarną listę dla niezalogowanego użytkownika, bo serio - to jest odrażające. Nawet tumblr zbanował nude content, a tutaj non stop przewija się obrazek +18, NSFW. Możecie mieć moje zdanie w dupie, ale mówię to ja - mirek, który spędził na tym portalu kawał czasu i widział niejedną dramę odjaniepawlającą się na tej stronie ze śmiesznymi obrazkami.
Ok. popłakałem to wyku***.
Elo
Wołam @a__s @m__b , może trafi do Was ten komunikat.

#gorzkiezale #zalesie #wykop
  • 195
  • Odpowiedz
@posuck: Najlepsze jak jest jakiś odcinek #rolnikszukazony albo #chlopakidowziecia i połowa gorących zawalone. Ale to już jest rozrywka na poziomie co nie?

Prawda jest taka że patostrimy wybili ci "inteligentni". Magical strimuje od 4 lat i wystarczyło sprawdzić jego karierę żeby wiedzieć że nie pomaga rodzinie a tylko robi na tym hajs. Ale mądrale z wykopu oczywiście zrobiły taką reklamę + słali masę hajsu że szkoda
  • Odpowiedz
@posuck: jak dla mnie to już nie ma czego ratować. Od kilku miesięcy na głównej było zaledwie kilkanaście ciekawych znalezisk, a mirko to zwyczajny chlew. Do tego ogólne przyzwolenie moderacji na zoofilię (chybe że żarty w formie komiksu to perma ban) oraz afera pedofilska z cp pochowanymi pod linkami w obrazkach. Taki #!$%@? z tym robią.
  • Odpowiedz
Raczej nie bez powodu takie treści są w gorących, bo takie coś właśnie chcą oglądać typowi użytkownicy Wykopu. Wystarczy wejść na najpopularniejsze filmiki na YT a okaże się, że tam jest nie mniejsze bagno niż tutaj.
  • Odpowiedz
@posuck: No wiadomo kiedyś to było, jeszcze 5 lat temu bez znajomosci równania Schroedingera na wykop nie wpuszczali XD Co kilka miesięcy wpis o podobnej retoryce ląduje w gorących - w ten sposób tworzycie sobie kółko wzajemnej adoracji bo uważacie się za lepszych bo nie oglądacie jakichś streamów na youtubie. Sam mam wszystkie patostreamy na czarno ale nie pozwala mi to uważać się za kogoś wyjątkowego. Zawsze możecie usunąć konta
  • Odpowiedz
Nie wiem jak zarząd Wykopu, ale to moim zdaniem odtrąca to potencjalnego nowego użytkownika... a przychód wykopu to chyba reklamy na podstawie wyświetleń, generowanego ruchu, itp.?


@posuck: Myślisz, że dyskusja na poziomie generuje większe zyski niż patostreamy i cycki? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@posuck: Reddit sobie z tym poradził poprzez wprowadzenie subredditów, Wykop za to ma tylko jedną główną. Na Reddicie korzystanie z subreddita jest koniecznością i naturą serwisu, na Wykopie tagi są kompletnie opcjonalne, szczególnie na nocnej. Na Reddicie na gównoposty są specjalne działy, gdzie są one cenione i odpowiednio szanowane przez wąską, oddaną im publikę; na Wykopie gówno wybija prosto na główna i jedyna opcja to jego czarnolistowanie, co zabiera czas
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@posuck: bo wykop to taka sama utopia, jak Fallout 76. Tam też miał być klimat, bo gracze mieli sami tworzyć świat postapo, a skończyło się jak zwykle, nickami z dupy i niekontrolowanym trollingiem. Ludzie to #!$%@? i trzeba ich trzymać krótko. Ot, cała filozofia.
  • Odpowiedz
@posuck: Najbardziej #!$%@?ą linki sponsorowane do CKM-a w wykopalisku. Nawet dodanie ##nsfw na czarno nic nie daje. Jak mnie to #!$%@? gdy za każdym razem jak otwieram wykopalisko to wyskakują mi zdjęcia cycków (°°
Oczywiście Michau ma to w dupie, ważne że pieniądze lecą
  • Odpowiedz
@posuck: podsumuje to tak - post z godziny 7:04, w którym wołasz Ankę i Michała do wypowiedzenia się w tym temacie. Jest godzina już prawie 13:00 - zero odpowiedzi z ich strony. Wydaje mi się, że nic więcej dodawać nie trzeba - kładą na to lachę. Ważne że jest ruch na stronie, a patostreamy i cycki ten ruch budują, hajs się zgadza, coś jeszcze? Bo spieszę się do serwerowni by
  • Odpowiedz
  • 0
@posuck Zgadzam się z Twoją opinią. nie korzystam z czarnej listy, więc często wykop opuszczam poirytowany. 10 lat temu komentarze miały większą wartość od ciekawego znaleziska.
Zamiast #czarnolisto proponowałem ban permanentny dla użytkowników, którzy użyli w wypowiedzi słowa "lewak", mają wystarczająco dużo portali gdzie mogą dyskutować na temat swoich lęków.
  • Odpowiedz
@posuck: mnie się wydaję, że przede wszystkim poziom głównej spadł. Mikroblog żyje własnym życiem i często pojawiają się fajne treści - choćby @kvoka. Niemniej główna jest tragiczna. Same newsy, głównie o islamskich przestępcach na zachodzie, jakieś magny polonie, nawet monitor polski się zdarza. Kiedyś były strony takie, które faktycznie były warte do dodania w zakładkę.
  • Odpowiedz