Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Max_Sop: jadą Cię ludzie w komentarzach, no ale Ty dumny paw tego nie widzisz i jeszcze się bronisz. :D widocznie wszyscy są w błędzie, tylko Ty masz rację. :D na tym kończę tą rozmowę z Tobą, powodzenia w życiu ^^
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Max_Sop: też pracuje w sprzedaży, zakompleksiony to Ty jesteś, skoro takimi żałosnymi wysrywami chcesz zaimponować łaskom. Jest cos takiego jak zainteresowania, a zeby wypowiadać sie na jakis temat,, to warto czytac. I przy okazji miec beke z takich pseudo podrywaczy xd Polibudę kończyłem jak Ty zacząłeś fapać sobie do tych lasek z polibudy xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Max_Sop: czyli różnie dobrze można Ci napluć na twarz i powiesz, że pada? :D nieźle Z reszta widać, jak laska z którą pisałeś zareagowała na ten super żart :d Żart może śmieszny z 5 lat temu wśród facetów na pierwszym roku. Ile Ty masz lat ^^
@pawel_je jeśli pracujesz w sprzedaży to współczuję twoim kontrahentom bo czytanie ze zrozumieniem poziom nie polibuda a przedszkole. Widzisz subtelna roznice między nie interesuje mnie zdanie innych na mój temat a dam sobie napluc na twarz? No i rozumiem dlaczego tak się burzysz jak koleżankom z grupy zaglądałes pod spódniczki. Bidaku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Max_Sop: poza tym o Twoim fakcie przegrywu świadczy fakt, że musisz szukać gówniary na tinderze, bo w realu to byś nawet odwagi nie miał żeby zagadać. :D także wracaj z podkulonymi ogonem na tindera :d
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Max_Sop: ty musiałeś przeglądać moje wysrywy bla beki sprzed roku na portalu że śmiesznymi obrazkami, po tym jak zostałeś zgaszony jak pet xd elo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Max_Sop: gdzie stacjonujesz xd a co to, jakiś okręt? :D
Ta druga łatwa i po prostu się nudzi, dlatego piszę pierdoły, albo lubi się ruchać z każdym, kto popadnie, co widać po profilowce. Korzystaj stary, ja tam wolę mieć szacunek dla samego siebie i nie jeść po kimś, a mieć drugą połówkę od wielu lat na wyłączność, o czym wiele hehe podrywaczy może tylko pomarzyć. Bo nie sztuką poderwać dziewczynę (zwłaszcza
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Max_Sop: może kiedyś zrozumiesz jak to jest być kochanym, zamiast być psem do wypełnienia czasu gluoiej dupy z tindera, ktora po prostu się nudzi, bo nie ma żadnych zainteresowań. Ile taka z Tobą wytrzyma, tydzień? Szybko się takiej znudzisz, ale widocznie sam siebie nie szanujesz, także Twoje miejsce na tinderze jest uzasadnione.