Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@beesAreAwesome uwierz mi ze ta taktyka działa 10x lepiej niż gloryfikowanie i komplementy. 95% spermiarzy na Tinderze stawia kobiety na piedestale. Ja się wyróżniam i przy okazji pokazuje pewność siebie. Zresztą to część NLP (poczytaj w necie)

@Max_Sop: pewność siebie okazuje się inaczej niż obrażając ludzi dziwnymi stereotypami i żartami powtarzanymi w kółko. Każda dziewczyna na polibudzie słyszała ten tekst nie raz. No ale hej, skoro działa.. Pytanie tylko po co
@beesAreAwesome ale widzisz. Póki dziewczyna się śmieje, nieważne jak głupie czy bezsensowne jest to co powiedziałem- wszystko zmierza we właściwym kierunku. I to wcale nie świadczy o głupocie dziewczyny, a o tym że jest mną zainteresowana.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Max_Sop: o proszę, mamy tu doczynienia z guru PUA. NLS i NLP opanowane do perfekcji, gra Neila strausa przeczytana? xD nie ma co przeginać że zlewkami, bo pokazujesz, że jesteś prostakiem, tak jak w tym przypadku. Żałosny żart.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Max_Sop: bo mam beke z dziwek z aliexpress? ^^ doczytaj więcej od mysterego :d przerobiłem ten temat w młodości, tematy socjotechniki i psychologii, a nawet byłem nie raz z takimi pseudo podrywaczami w klubach. To jest żenada i to śmiech na sali. Ucz się jak polepszyć swoją pewność siebie, a resztę nie słuchaj, chyba że chcesz się ośmieszyć. Fajnie być "cocky&funny", ale żarty o #!$%@? są serio żałosne xd
@pawel_je gry nie czytałem ale zasiegnalem języka i widzę że książkę masz w małym palcu ( ͡ ͜ʖ ͡) po czym wnosisz że nie jestem pewny siebie? Wiem co to NLP nie dlatego bo jak ty bylem Zakompleksionym gowniakiem który chwytal się brzydwy żeby zwrócic na siebie uwagę, a całe życie byłem związany z handlem i chcąc nie chcąc brałem udział w szkoleniach z manipulacji. Takie przasne