Wpis z mikrobloga

Po co pytasz na wykopie, tutaj wszyscy mają 120m i ledwo im to wystarcza dla pary. Mam podobne mieszkanie i dwa sracze to jedna z jego największych zalet ;-)
  • Odpowiedz
@Ron1n: Połowa rodzin w Polsce tak żyje. Ja mam jeszcze gorzej bo mam mieszkanie 54 metry i mam 2 pokoje w kwadracie które mają moze po 6-7 metrow kwadratowych i jeden duzy 20 metrów ktory niepotrzebnie zabiera miejsce. Mozna by to przerabiac ale pół chaty rozwalone. Moja żona wychowała się w mieszkaniu 3 pokojowym 47 metrów w 5 osób. Rodzice, brat, ona i babcia. To dopiero była masakra. Zero prywatności.
  • Odpowiedz
@Aberworthy: zmniejszyć trochę tą większą łazienkę np wywalić z niej wc, trochę przenieść i zmniejszyć osobny wctak aby było miejsce na muszlę umywalkę i spokojnie się ruszyć i zrobić jakoś 3 osobne pokoje tak aby weszło łóżko szafa i biurko najlepiej każdy z oknem 200 na 300 to chyba takie minimum na łózko 90 szafę i biurko. Dzieciaki za kilka lat będą kląć za mały pokój na dwoje ;)
  • Odpowiedz
@Aberworthy trochę dziwny układ jak na takie wymagania, powinno być wydzielone trzy sypialnie, mogą być nawet malutkie ale oddzielne, ja teraz wykańczam 75m i chyba masz tu więcej metrów łazienka+WC niż u mnie
  • Odpowiedz
@farmaceut: żeby wynajmować studentom - jak jest 3-4 osoby obce sobie w mieszkaniu to jest zajebiscie praktyczne. Pominę fakt tego, że jeśli masz łazienkę z toaletą to na wszystkim w tym pomieszczeniu znajdują się bakterie kałowe :)
  • Odpowiedz