Wpis z mikrobloga

@Aberworthy: Tragicznie zaprojektowane. Przedpokój większy niż mały pokój, drugi kibel w takim małym mieszkaniu, okna tylko na wschód i zachód, w salonie będzie zawsze zimno i ciemno, no i ten taras wtedy też nie ma sensu bo słońca nie uraczysz po południu jakbyś chciał napić się kapucziny. Będziecie się męczyc strasznie w tym mieszkaniu, jeszcze z dwójką dzieci. Ono jest może dobre dla dwóch osób, na przeczekanie i szukanie czegoś
  • Odpowiedz
  • 3
@Aberworthy jak mam być szczery to ja mieszkalem w pokoju z siotra ktory mial Niecale 9 m. To jest wylegarnia konfliktów. Kazdy powinien mieć swoj kącik gdzie będzie mógł pobyć sam
  • Odpowiedz
@Aberworthy: To mieszkanie jest tragiczne. Dwie osoby mogłyby tam normalnie żyć, ale cztery odpadają definitywnie. Chyba nie zdajesz sobie sprawy, w co się pakujesz. Ja mam z żoną 80m2 (3 pokoje) i jest optymalnie, jak przyjdzie dziecko boję się, że będzie ciasnawo.
  • Odpowiedz
  • 0
@Aberworthy Jak nie ma nic innego w lepszej cenie czy układzie to bierz to z nadzieją na zmianę. Tylko sypialnie rób dla siebie w 8m a dzieciaki do 12m. W zupełności wystarczy wam 8m na łóżko i szafę a dwójka dzieciaków na 8m to lekka patologia.
  • Odpowiedz
@rkore: Nie, sypialnia jedna, spora, bo 22m2, salon i "pokój roboczy" z moimi gratami typu kilka PC, bieżnią itd. Tutaj też rozwieszamy pranie na dwie suszarki, a i jeszcze się znajdzie wtedy wolne miejsce "na coś".
  • Odpowiedz