Wpis z mikrobloga

@Aberworthy: Wujaszku Abere, nie lepiej od razu szukać przynajmniej dwóch pokoi sypialnych + salon? Wtedy się rozwiąże prościej. Ziomali rozdzielić a Wy do salonu.

Wiadomix, więcej kasy ale nie będzie potem zamieszania ze zmienianiem mieszkania. Na 90% się zasiedzicie i nie będzie się chciało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale się polactwo zawsze śmiesznie czyta. #!$%@?ć jakichś regipsów ścianek, najlepiej to mieć 5 pokoi na 70m2, wtedy to ideał. Jeszcze pewnie byście boazerię wszędzie #!$%@?, żeby było jak u mamy. xD
  • Odpowiedz
@Aberworthy: 2 sypialnie i dwójka dzieci? .... Panie .. ja kupiłem 3 sypialnie + salon, dziecko w drodzę 1sze i się martwię co będzie dalej, czy się pomieścimy. Szukaj większego bo skończysz jak kolega w 44m2 z dwójką dzieci, kredytem i brakiem wizji co dalej ;/;/
  • Odpowiedz
@Logan00: typowy obraz nieodpowiedzialności
dwójka dzieci na świecie i kupujecie 2 pokojowe mieszkanie wielkości skrytki na miotłę

każde dziecko ma prawo do intymności i swojego własnego kąta, rodzice tak samo
  • Odpowiedz
@Aberworthy policz ile kasy pożre te zmienianie funkcji pomieszczeń i czy nie taniej wyjdzie inne mieszkanie, o innym układzie pomieszczeń.

Duża sypialnia zawsze do dzieci. Dorosłym w sypialni wystarczy łóżko, a dzieci mają pokoje multifunkcyjne do spania/zabawy/nauki/ zapraszania kolegów itp.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Aberworthy: hmm to jest tak #!$%@? zaprojektowane, że nawet nie wiem co powiedzieć, przesunąłbym sypialnie na prawo i to podzielił ale tak okien nie ma (°° . Te dwa pokoje na dole można spokojnie podzielić na 3 gdyby nie to, że one sa długie, ale wąskie. Spanie w salonie to najgorszy pomysł z możliwych szczególnie przy układzie z otwartą kuchnią, a
  • Odpowiedz
@Aberworthy: z wc zrób pralnie - więcej miejsca w łazience, kuchnie masz bez okna więc bym jej nie wydzielał bo będzie nora.
Inna opcja to zamienić łazienkę i aneks - będzie trochę więcej przestrzeni, którą można sensownie wykorzystać
  • Odpowiedz
@Aberworthy: Po co wielki salon, jak dzieci maja wspolny pokoj? Szczerze wolalbym miec kuchnie, w ktorej mozna zjesc i 3 pokoje, zeby dzieci jak podrosna mialy troche prywatnosci, a nie wchodzily sobie na glowe.
  • Odpowiedz
Zrozumiesz, jak Cię przypili, a będzie zajęte. Pozostaje tylko sąsiad albo w gacie.


@powsinogaszszlaja: A nie mozna po prostu poprosic osobe, zeby szybko wyszla, bo musisz skorzystac? u mnie zawsze dzialalo, ale jak wolisz srac w gacie to ok.
  • Odpowiedz