Wpis z mikrobloga

Ależ mnie #!$%@?ą dzisiejsi „mężczyźni”.
Wsiadam dziś do pociągu, pytam gościa czy miejsce obok niego jest wolne, a ten mruczy coś pod nosem niezrozumiałego. Już czuję, że spierdoks, a koszulka z Gwiezdych Wojen i opaska z WOŚP na nadgarstku to potwierdza.
Dobra zajmuję miejsce. Mam ze sobą małą walizkę, którą próbuję wrzucić na półkę. W sumie nie jest taka ciężka, ale 161cm here i nie sięgam.
Facet wszystko widzi i robi wielkie NIC. Musiałam go poprosić o pomoc i ok, pomógł, no ale ludzie. Jak widzę, źe ktoś ma problem to mu pomagam a nie czekam na zbawienie, a już szczególnie gdy ma się 180cm/80kg.

I wiem, zaraz pojawią się komentarze o tym, że mamy równouprawnienie, więc od razu mówię - równość wobec prawa nie ma nic do bycia uprzejmym.

#zalesie #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #pkp #pociagi
  • 187
  • Odpowiedz
Przecież napisałam, że poprosiłam go o pomoc i pomógł, ale chodzi o sam fakt bycia gentlemanem. Widzisz kruszynkę 161cm, która walczy z walizką? Rusz dupę i jej pomóż.


Winą jest tu Twoje podejście. Jeżeli jesteś pierdołą i liczysz, że świat rzuci Ci się na pomoc, bo sobie nie radzisz, to jesteś ogromnym błędzie i prędzej czy później się to zemści.

Po pierwsze: skoro masz 161 cm i ważysz tyle co walizka to nie ładuj do niej tyle. Po drugie: podejście. Prędzej bym pomógł facetowi, który rzuciłby "Przepraszam, pomógłby mi Pan z walizką/czy nawet mniej oficjalne: sorry, stary pomógłbyś mi?".

Jeżeli
  • Odpowiedz
@czylipapryka: trza bylo poprosic "wczorajszego" mezczyzne. a jakbys sama byla w przedziale to kto by Ci pomogl? w ogole to jak taka niska jestes, to nie mozesz stolka ze soba nosic skoro wiesz, ze bedziesz miala problem z wrzuceniem bagazu?
  • Odpowiedz
@kawalekpodlogi: Tak się składa, że takie sytuacje przytrafiały mi się wcześniej i za każdym razem mężczyzna od razu sam z siebie oferował pomoc. Tego oczekują kobiety - bycia szarmanckim. To nie jest wiele, mała pomoc a od razu dzień lepszy, no i większa szansa że wyrwiesz kobietę


@czylipapryka: nie kobiete tylko kurdupla ktory sie na niewiele zda jak bedzie trzeba isc na awanture.
Ponizej 170cm to nie kobieta
  • Odpowiedz
@czylipapryka: Ja nie pomagam i uj! Nie będę jakiejś obcej babie torby wrzucał na półkę. Często chyba kamienie znad morza w nich wożą, a mi szkoda zdrowia.
Trzeba się tak pakować, by sobie samemu poradzić, a nie wykorzystywać wszystkich dookoła.
  • Odpowiedz