Wpis z mikrobloga

Ależ mnie w-------ą dzisiejsi „mężczyźni”.
Wsiadam dziś do pociągu, pytam gościa czy miejsce obok niego jest wolne, a ten mruczy coś pod nosem niezrozumiałego. Już czuję, że spierdoks, a koszulka z Gwiezdych Wojen i opaska z WOŚP na nadgarstku to potwierdza.
Dobra zajmuję miejsce. Mam ze sobą małą walizkę, którą próbuję wrzucić na półkę. W sumie nie jest taka ciężka, ale 161cm here i nie sięgam.
Facet wszystko widzi i robi wielkie NIC. Musiałam go poprosić o pomoc i ok, pomógł, no ale ludzie. Jak widzę, źe ktoś ma problem to mu pomagam a nie czekam na zbawienie, a już szczególnie gdy ma się 180cm/80kg.

I wiem, zaraz pojawią się komentarze o tym, że mamy równouprawnienie, więc od razu mówię - równość wobec prawa nie ma nic do bycia uprzejmym.

#zalesie #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #pkp #pociagi
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czylipapryka: Coś mocno jest z tobą nie tak. Biedny ten co z tobą skończy w związku na resztę życia, od razu idzie poznać po wypowiedziach że bycie z tobą to byłby wyrok i kara za grzechy z poprzedniego życia, ale jest też spora szansa że kot to jedyne na co możesz liczyć na starość bo długo to z tobą nikt nie wytrzyma.
  • Odpowiedz
@czylipapryka: wszystko co trzeba juz zostalo napisane, ja jeszcze dodam, ze smiesza mnie strasznie tak wymijajace odpowiedzi jak "no hehe kazdy kazdemu powinien pomagac, kobieta facetowi tez" - LOL, ile razy widzialas, zeby kobieta pomogla w czymkolwiek facetowi? przeciez gdybysmy wzieli faceta np 165 cm ktory probuje wniesc swoj bagaz i nie moze to stawiam ze ktos by szybko zrobil zdjecie i wysmial w internecie "krasnala"

kobiety i tak maja
  • Odpowiedz
  • 0
@czylipapryka skoro mówisz, że jesteś taka pomocna to rozumiem, że sama pomogłaś babci? Czy teraz po prostu mówisz, że on nie pomógł i jest cham? A Ty?
  • Odpowiedz
@czylipapryka: w tym przypadku musisz podziękować niereformowalnym koleżankom z kręgów okołofeministycznych, którym udało się wszczepić w mężczyzn obawę, że jakakolwiek uprzejmość i chęć pomocy obróci się przeciwko nim - tak jak już to @alfabeta11 wyżej opisał.

Ja to bym Ci pewnie na miejscu tego chłopaka pomógł z automatu, bo taki jestem i miałbym w------e, gdybyś jednak okazała się szczekającą feminazistką, ale w 1000% rozumiem facetów, którzy nie pomogą kobiecie,
  • Odpowiedz
@czylipapryka: Podziękuj feminazistka. Raz spróbujesz pomóc od tak z dobroci to z----e Cię że jesteś szowinistyczna świnia i da sobie radę, to już nigdy nikomu z własnej woli nie pomoże bez prośby.
Same stukniete kobiety gotują sobie takie traktowanie i normalne dostają rykoszetem
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33: bo mezczyzna ma sobie radzic i nie byc p---a a kobieta to kobieta wiadomo. Nie mowie ze trzeba byc pieskiem sluzacym na kazde zawolanie ale facet ktory zachowuje sie jak ten typ w pociagu jest stulejarską p---ą
  • Odpowiedz
@Mnichuy chamka jest pasożytem nieszczęśliwym bo przez feminazistki kobiety traktuje się jak ludzi i wymaga uprzejmego zgłaszania swoich potrzeb? Przecież Ty powinieneś stracić niebieski pasek za brak jaj cucku... to przez takich pokurczy jak opka się nie pomaga
  • Odpowiedz
Jak widzę, źe ktoś ma problem to mu pomagam a nie czekam na zbawienie, a już szczególnie gdy ma się 180cm/80kg.


@czylipapryka: Nic tak nie w-----a jak ktoś oczekuje pomocy bo tak. I niech jeszcze zacznie narzekać na głos ale o pomoc nie poprosi.
  • Odpowiedz
@Camilli: Jezu ty nadal nie rozumiesz, że walizka nie była dla mnie ciężka xD nie miałam problemu jej podnieść. Problem był z półką, która była za wysoko, więc co ma do tego ile spakuję do tej walizki
  • Odpowiedz