Wpis z mikrobloga

Ależ mnie #!$%@?ą dzisiejsi „mężczyźni”.
Wsiadam dziś do pociągu, pytam gościa czy miejsce obok niego jest wolne, a ten mruczy coś pod nosem niezrozumiałego. Już czuję, że spierdoks, a koszulka z Gwiezdych Wojen i opaska z WOŚP na nadgarstku to potwierdza.
Dobra zajmuję miejsce. Mam ze sobą małą walizkę, którą próbuję wrzucić na półkę. W sumie nie jest taka ciężka, ale 161cm here i nie sięgam.
Facet wszystko widzi i robi wielkie NIC. Musiałam go poprosić o pomoc i ok, pomógł, no ale ludzie. Jak widzę, źe ktoś ma problem to mu pomagam a nie czekam na zbawienie, a już szczególnie gdy ma się 180cm/80kg.

I wiem, zaraz pojawią się komentarze o tym, że mamy równouprawnienie, więc od razu mówię - równość wobec prawa nie ma nic do bycia uprzejmym.

#zalesie #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #pkp #pociagi
  • 187
  • Odpowiedz
@Bumelante: to jest właśnie najlepsze. kiedyś w pkp spotkałam takie dwie, co jechały na weekend nad morze z walizkami metr na pół XD

w ogóle 161cm to nie taka kruszynka, sama mam 165 i w życiu nie miałam problemu z wysokością półek w żadnym z pociągów ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@czylipapryka
Dobry wieczór pani Krysiu, nie wiedziałem że ma pani konto na vikop.es

Wychowaliśmy takie pokolenie mężczyzn - Krystyna Janda

Wsiadłam kilka dni temu do pociągu. - Przepraszam pana, czy mógłby pan pomóc mi włożyć walizkę na półkę? Walizeczka mała na jeden dzień, ale jednak, dla mnie i wysoko i stoi obok mężczyzna... - Nie. Mam chory kręgosłup. Ani przepraszam, ani pani wybaczy… Nic. Wcześniej włożył swoją wielką walizę bez wysiłku. Wstała
  • Odpowiedz
@czylipapryka

rzeczy musiałam gdzieś spakować, ale wezmę sobie twój komentarz do serca i następnym razem moja walizka będzie na jednym z miejsc siedzących, czemu nie.


No dlatego nie bo musialabyś zapłacić za bilet na bagaż i cały misterny plan w #!$%@? karyno. xD
  • Odpowiedz
@czylipapryka: Niby prawisz morały o uprzejmości a nazwałaś kolesia spierdoksem, może był nieśmiały, a o pomoc wystarczy jedynie poprosić. Bardzo uprzejme z Twojej strony.
  • Odpowiedz