Wpis z mikrobloga

Ależ mnie #!$%@?ą dzisiejsi „mężczyźni”.
Wsiadam dziś do pociągu, pytam gościa czy miejsce obok niego jest wolne, a ten mruczy coś pod nosem niezrozumiałego. Już czuję, że spierdoks, a koszulka z Gwiezdych Wojen i opaska z WOŚP na nadgarstku to potwierdza.
Dobra zajmuję miejsce. Mam ze sobą małą walizkę, którą próbuję wrzucić na półkę. W sumie nie jest taka ciężka, ale 161cm here i nie sięgam.
Facet wszystko widzi i robi wielkie NIC. Musiałam go poprosić o pomoc i ok, pomógł, no ale ludzie. Jak widzę, źe ktoś ma problem to mu pomagam a nie czekam na zbawienie, a już szczególnie gdy ma się 180cm/80kg.

I wiem, zaraz pojawią się komentarze o tym, że mamy równouprawnienie, więc od razu mówię - równość wobec prawa nie ma nic do bycia uprzejmym.

#zalesie #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #pkp #pociagi
  • 187
  • Odpowiedz
@Zygol12: a gdzie ja napisałam że mężczyźni mają mi pomagać tylko dlatego, że jestem kobietą? Bo mi się wydaje, że napisałam „jak widzę, że ktoś potrzebuje pomocy to jej udzielam, a nie czekam na zbawienie” i dotyczy to różnych sytuacji - kobieta pomaga kobiecie, mężczyzna kobiecie, kobieta mężczyźnie i mężczyzna mężczyźnie, wydawało mi się to logiczne, ale widzę, że nawet z czytaniem ze zrozumieniem macie problemy.

@yaah: dopisałam komentarz o
  • Odpowiedz
@czylipapryka po prostu używaj swojego aparatu mowy i nie oczekuj od całego świata, że ma się domyśleć, że sama sobie nie umiesz dać rady.
Nigdy nie zdarzyło mi się oczekiwac od kogokolwiek, że ma się czegokolwiek domyślec - tym bardziej od obcych ludzi. Jak sama się przekonałas, wystarczyło poprosić i ci pomogl, a ty go zwyzywałas na wykopie.
Wstyd mi za kobiety jak widzę takie posty...
  • Odpowiedz
@czylipapryka:

Ale wy nie jesteście upośledzone przecież, nie potrafisz sobie sama poradzić? To twój problem, witaj w świecie równouprawnienia, mi też nikt nie pomoże, jak się nie odezwę - ba, często mnie nawet wyśmieją, bo jestem facetem, i przecież jak mogę czegoś nie umieć xD To jest największa głupota tej emancypacji - kobiety chcą być traktowane równo, ale jednocześnie oczekują, że ktoś będzie się nimi cały czas opiekował - albo jedno,
  • Odpowiedz
@czylipapryka: jakby widział, że dziewczyna jest ładna, miła i skromna i ewidentnie ma problem i nie wie jak sobie z nim poradzić to pomógłbym bez wahania w ciągu sekundy. Natomiast rozbuchanym przyszłym Grażynom i "chcę rozmawiać z kierownikiem" prezentującym postawę pomusz mi ciulu przecież od tego jesteś, serdeczny #!$%@? w dupę, niech sobie radzą same.
  • Odpowiedz
Bo mi się wydaje, że napisałam „jak widzę, że ktoś potrzebuje pomocy to jej udzielam, a nie czekam na zbawienie”


@czylipapryka: Jak ktoś nie prosi o pomoc, to znaczy, że nie potrzebuje pomocy - proste. Możesz mi napisać w czy jest problem żeby od razu zapytać, czy ktoś nie może pomóc?
  • Odpowiedz
@czylipapryka: Co za smęty roszczeniowej laski. Kolejna powiedziałbym. Świat nie należy do Ciebie, jakakolwiek uprzejmość wobec kogokolwiek to nie mus tylko opcja. Proszę sobie to przyswoić i rozpowszechnić tę informacje wokół koleżanek.
  • Odpowiedz
@max1983: No teraz to #!$%@?ś, nie powiem xD jak ktoś będzie miał wypadek, będzie się wykrwawiał i nie wolał o pomoc tylko powiedzmy krzyczał z bólu albo z przerażenia to tez olejesz i nie pomożesz? No bo przecież nie prosi o pomoc, więc jej nie potrzebuje. Jak komuś wypadną książki z rąk to też bedziesz miał w dupie i nie podniesiesz jednej książki tej osobie? Naprawdę współczuję ci jak smutne musisz
  • Odpowiedz
@czylipapryka: Noo świetne porównania. Dać z jednej strony zdrową kobitę, a z drugiej kogoś kto ranny, nie może wydusić słowa. Serio czułaś się wtedy jak ktoś, kto biedny po prostu nie może poprosić o pomoc?
Teraz to już wiadomo, że bait ( ͡º ͜ʖ͡º)
Książki to też zupełnie inna historia, bo jest to "wypadek", coś na co ktoś mógł nie być po prostu przygotowanym i zdarzyło
  • Odpowiedz
@uprzejmystefan: nie wiem po co wyjechałeś z tym seksem, do takiego czegoś mi daleko. „Większa szansa na wyrwanie kobiety” było w kierunku do was, #!$%@? z wykopu. bycie miłym, szarmanckim, otwartym na nowe znajomosci mężczyzną mimo wszystko zwiększa szanse na poznanie kobiety. Lepiej (o ile zależy ci by znaleźć partnerkę w życiu) być gentlemanem niż ponurym mrukiem, którego interesuje tylko własny czubek nosa, który jednocześnie ma żal do różowych, że te
  • Odpowiedz