Wpis z mikrobloga

Ależ mnie #!$%@?ą dzisiejsi „mężczyźni”.
Wsiadam dziś do pociągu, pytam gościa czy miejsce obok niego jest wolne, a ten mruczy coś pod nosem niezrozumiałego. Już czuję, że spierdoks, a koszulka z Gwiezdych Wojen i opaska z WOŚP na nadgarstku to potwierdza.
Dobra zajmuję miejsce. Mam ze sobą małą walizkę, którą próbuję wrzucić na półkę. W sumie nie jest taka ciężka, ale 161cm here i nie sięgam.
Facet wszystko widzi i robi wielkie NIC. Musiałam go poprosić o pomoc i ok, pomógł, no ale ludzie. Jak widzę, źe ktoś ma problem to mu pomagam a nie czekam na zbawienie, a już szczególnie gdy ma się 180cm/80kg.

I wiem, zaraz pojawią się komentarze o tym, że mamy równouprawnienie, więc od razu mówię - równość wobec prawa nie ma nic do bycia uprzejmym.

#zalesie #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #pkp #pociagi
  • 187
  • Odpowiedz
No teraz to #!$%@?ś, nie powiem xD jak ktoś będzie miał wypadek, będzie się wykrwawiał i nie wolał o pomoc tylko powiedzmy krzyczał z bólu albo z przerażenia to tez olejesz i nie pomożesz? No jak będę miał taką ochotę to nie pomogę. W życiu liczę się ją i kilka bliskich mi osób, reszta ludzi jest poniżej tego co zjem na śniadanie w hierarchii ważności


@RBNG: i za takie postępowanie możesz
  • Odpowiedz
@czylipapryka: Ja nigdy nie pomagam dopóki nie poprosi. Może w końcu nauczycie się prosić o pomoc, a nie wymagać :) Jedynym dziewczynom, którym pomagam bez pytania, to te z rodziny, moja partnerka oraz koleżanki.

Starsze babcie też mają język w gębie. Korona z głowy nie spadnie jak wyduszą to krótkie i proste "czy mógłby Pan pomóc?". I mam nadzieje, ze tak jak ja, inni faceci w końcu zaczną mieć w dupie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@czylipapryka: wiem, że to bait i w ogóle, ale i tak odpowiem. Kiedyś sam proponowałem babeczkom pomoc z walizkami. Do czasu aż dwa razy nie zostałem zwyzywany od nie wiadomo czego za to, że chciałem pomóc. Bo co, bo one sobie nie poradzą bla bla bla. Wtedy postanowiłem, że wyebane. Tylko koleżankom proponuję pomoc. Inni sami muszą poprosić, a jak w tonie głosu słychać karyństwo to niech radzi sobie sama. Tak
  • Odpowiedz
Już czuję, że spierdoks, a koszulka z Gwiezdych Wojen i opaska z WOŚP


@czylipapryka: Najpierw księżniczka ocenia typa od którego chce później automatycznej pomocy którą i tak niezasłużenie otrzymuje. Jakbym taką zobaczył to bym uznał, że nie słyszę pytania o pomoc.
  • Odpowiedz
@czylipapryka podziękuj przedstawicielkom swojej płci za to że gdy facet chce pomóc z uprzejmości to niektóre potrafią wystartować na niego z ryjem. Później woli siedzieć i nic nie zrobić. I wcale mu się nie dziwię.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czylipapryka: ja zawsze czekam aż ktoś poprosi o pomoc, to nic nie kosztuje przecież xD Starsze panie się nie krepują i od razu przy wejściu do przedziału proszą. Będę się domyślał czy ktoś potrzebuje mojej pomocy, szczególnie gdy zwykle mam w uszach słuchawki i oglądam sobie serial.
  • Odpowiedz