Wpis z mikrobloga

Typ budowy CZOŁG... mój tag #strongaf

Treningu nie nagrałem, ale po zrobiłem chociaż fotkę, światło byle jakie, czołg 191cm/160kg :D Przez drzwi już chodzę bokiem, ale nie długo i przez korytarz trzeba będzie :P

Dobra a teraz co najważniejsze, trening znowu poszedł wybitnie, floor press poprzedni rekrod 204kg, dzisiaj 210kg, ledwo ledwo tak naprawdę, przy opuszczaniu myślałem eee leciutkie, easy będzie, natomiast przy fazie koncentrycznej walczyłem z myślami nie wycisnę nie wycisnę, ale poszło :D
Następnie ohp racklockout, do pobicia było 167kg... chciałem 170kg zrobić, ale się pomyliłem i nałożyłem 185kg, kilka sekund siłowania ale nie drgnęło :P Trening izometryczny nie zaszkodzi :)

Cały dzisiejszy trening
Floor press 210kg x 1
OHP racklock 185x0
DB bench 2x20
Low pulley rows 3x12, 1x (AMRAP) 200kg x 20
Triceps band pushdown (strong band) 2x25

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - Typ budowy CZOŁG... mój tag #strongaf 

Treningu nie nagrałem, ale po...

źródło: comment_6skPpxP0PDM0tPHFGbPJKKozd0ImRlp3.jpg

Pobierz
  • 186
  • Odpowiedz
jak wsiadasz do auta to się przechyla?


@kusprzyk: Stary większość mniejszych samochodów w czasie jazdy aż znosi na stronę po której siedzę. A po wysiadce to cały samochód jeszcze przez chwile się trzęsie xD
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: czym sie zajmujesz na codzien ze masz czas i srodki/warunki (silka domowa/hajs na kupe czystego zarcia)na takie cisniecie, szanuje za ogrom pracy ale z ciekawosci jak zdrowie badania jakies; obciazenie dla serca organizmu?
  • Odpowiedz
wyżej naciągnij skarpety ulana #!$%@?


@UrbanHorn: Kurcze, no niby to są skarpety do kolan... Ale na 55cm łydę wyżej ich nie naciągnę...

czym sie zajmujesz na codzien ze masz czas i srodki/warunki (silka domowa/hajs na kupe czystego zarcia)na takie cisniecie


@mateja888: Wiesz, dżentelmen o pieniądzach nie dyskutuje, dżentelmen pieniądze ma, i tego się trzymajmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)-, ale tak
  • Odpowiedz
o #!$%@?. Nie czujesz się ociezale i zwyczajnie "zle"?


@wiera87: lekki jak piórko (jak oczywiście chce mi się), kocie ruchy z SW zostały :D A poważnie mówiąc czuję się lepiej, jestem w lepszej kondycji niż zanim się wziąłem za ostre treningi i ważyłem w okolicach ~130kg. Ja naprawdę nie mam żadnych problemów, kontuzji, nie dostaje zadyszki na schodach nic.
  • Odpowiedz