Wpis z mikrobloga

Witam witam, tym razem urzekła mnie pasta o Brunonie. Wyraz twarzy Brunona jest tak obłędny, że kisnę za każdym razem jak go widzę. Jako, że raz już udało mi się strolować kociarzy, tym razem pomyślałem, że wrzucę Bruna na grupy psiarskie. Nie myliłem się, psiarze to takie same świry jak kociarze ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zebrałem trochę contentu i zapraszam do lektury (pierwszy komentarz) ( ͡° ͜ʖ ͡°).


#ciekawostki #koty #psy #heheszki #pdk #pies #pasta #boldupy
anoysath - Witam witam, tym razem urzekła mnie pasta o Brunonie. Wyraz twarzy Brunona...

źródło: comment_V1luC3ipAqufZkb5kU4XEZJudktIgVXk.jpg

Pobierz
  • 235
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@v1lk: U nas sie nie robi, dlatego to absurd, co mowisz. Sa ludzie na swiecie, ktorzy penetruja penisami dupki niemowlat, chcesz z tego uczynic normalnosc?
  • Odpowiedz
i to jeszcze 18 lat temu, gdzie internet raczkował, a nikt wtedy jeszcze nie wiedział o czymś takim jak bait, pasta czy trolling ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@anoysath: Wcale w latach 90-tych w usenecie nie karmiło się trolli, nie latały creepy pasty i nie leciały flamebaity ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ludzie się nie zmieniają, tylko forma delikatnie ewoluuje ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz? masz ty wogole rozum i godnośc człowieka? ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie, chyba nie pomyślałeś nawet co robisz i kogo deptasz możesz wypychac sobie tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego pieska naszego Brunona ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz