Wpis z mikrobloga

Witam witam, tym razem urzekła mnie pasta o Brunonie. Wyraz twarzy Brunona jest tak obłędny, że kisnę za każdym razem jak go widzę. Jako, że raz już udało mi się strolować kociarzy, tym razem pomyślałem, że wrzucę Bruna na grupy psiarskie. Nie myliłem się, psiarze to takie same świry jak kociarze ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zebrałem trochę contentu i zapraszam do lektury (pierwszy komentarz) ( ͡° ͜ʖ ͡°).


#ciekawostki #koty #psy #heheszki #pdk #pies #pasta #boldupy
anoysath - Witam witam, tym razem urzekła mnie pasta o Brunonie. Wyraz twarzy Brunona...

źródło: comment_V1luC3ipAqufZkb5kU4XEZJudktIgVXk.jpg

Pobierz
  • 235
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anoysath: Oczywiscie, ze nieprawda, ale po co robic taki trolling? Zeby sie posmiac? Zerowanie na ludziach zakochanych w swoich zwierzetach jest po prostu niskie. Ludzie maja rozne wartosci, w emocjach pisza rozne glupoty, a ty wielki troll stawiasz sie ponad ich emocje i wartosci. To nie jest obnazanie ludzkiej glupoty, jesli juz, to twojej.
  • Odpowiedz
@Kruty: Sugerujesz, ze pies nie moze byc dla kogos wazniejszy od czlowieka? Ludzi tez sie wypycha i robi z nich dywany w salonie? Jebnij sie w leb.
  • Odpowiedz
@RatKing jeszcze za czasów II wojny światowej, z ludzkiej skóry robiono oprawy do książek, z tłuszczu mydło.

Z kotów rękawiczki, oraz sprzedawali je na targu obrane w odpowiedni sposób przypominały królika.

Tego jest więcej im dalej w przeszłość. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dzieki takim akcją mamy obraz ilu wokoło idiotow. Przecież to na prawde trzeba być niezłym dzbanem żeby tak gorliwie wierzyć w taką słabą zarzutke. Jak widzę co niektorzy znajomi z fb czasami udostępniają to tracę nadzieję, że ten świat jednak nie p--------e.
  • Odpowiedz