Wpis z mikrobloga

Witam witam, tym razem urzekła mnie pasta o Brunonie. Wyraz twarzy Brunona jest tak obłędny, że kisnę za każdym razem jak go widzę. Jako, że raz już udało mi się strolować kociarzy, tym razem pomyślałem, że wrzucę Bruna na grupy psiarskie. Nie myliłem się, psiarze to takie same świry jak kociarze ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zebrałem trochę contentu i zapraszam do lektury (pierwszy komentarz) ( ͡° ͜ʖ ͡°).


#ciekawostki #koty #psy #heheszki #pdk #pies #pasta #boldupy
anoysath - Witam witam, tym razem urzekła mnie pasta o Brunonie. Wyraz twarzy Brunona...

źródło: comment_V1luC3ipAqufZkb5kU4XEZJudktIgVXk.jpg

Pobierz
  • 235
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RatKing to że ludzie w pewnych częściach świata nadal to robią, i skrzywienie spowodowane bólem d--y u nie których jest zabawne bo toczy się tylko,na naszym podwórku A tam gdzie by się przydało, to się biją odezwać ()
  • Odpowiedz
  • 6
@RatKing sam się jebnij. Jeśli dla kogoś pies jest ważniejszy od człowieka to jest aspołecznym psychopatą. Jak będziesz siedział zamknięty w płonącym domu to c--j pal się, uratuję Burka z budy obok bo zwierzątka ważniejsze.
  • Odpowiedz
@anoysath: Pomysł super, ale wykonanie 4/10, aż żal patrzeć na tak zmarnowany potencjał :/ Nie udało ci się zachować chłodu przez co troll tak oczywisty że mógł przejść tylko na fb - a nawet na takiej grupie się znalazło paru którzy cię przejrzeli.
Musisz jeszcze sporo poćwiczyć, ale propsy za pomysł
  • Odpowiedz
@efilista: No to na pewno też nie pomogło ale miałem na myśli tylko wpisy. Np. ten o praniu w 90 stopniach, czy nawet główny wpis. Trollować trzeba umieć, autor widać że ma chęci i zapał ale umiejętności zabrakło. Przecież jakby wziąć się za coś takiego porządnie to by mogło nawet do mainstreamowych mediów przeniknąć.
  • Odpowiedz
No to na pewno też nie pomogło ale miałem na myśli tylko wpisy. Np. ten o praniu w 90 stopniach, czy nawet główny wpis. Trollować trzeba umieć, autor widać że ma chęci i zapał ale umiejętności zabrakło. Przecież jakby wziąć się za coś takiego porządnie to by mogło nawet do mainstreamowych mediów przeniknąć.


@Elaviart @efilista: ale ja tu nie mam ochoty przenikać do mainstreamowych mediów tylko striggerować kilka Grażyn
  • Odpowiedz