Wpis z mikrobloga

Na swojego pierwszego matcha na Tinder czekałem miesiąc podczas, gdy profilowi ze zdjęciem Chada wystarczyły 3 minuty.

Policzmy więc ile mi do niego brakuje.

Zakładając, że miesiąc ma 30 dni, czyli 43 200 minut, wychodzi że jestem ponad 14 tysięcy razy brzydszy od niego.

Czy jest to w ogole fizycznie możliwe? Czy lookmaxxing i gymcellowanie w tym wypadku w ogole pomoże?

#przegryw #feels #stulejacontent #rozwojosobistyznormikami #logikarozowychpaskow #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #depresja #zwiazki #sex #tinder
Lake_Titikaka - Na swojego pierwszego matcha na Tinder czekałem miesiąc podczas, gdy ...

źródło: comment_dsi4tZRVcfdsqMCbEURbpuUzfxqiexej.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lake_Titikaka: Odrzuca je to, że nie jesteś przystojniakiem. Gdybyś nim był, mógłbyś nawet pisać poradnik pt. ''Jak się wysrać'', a chciałyby ci chapać. #!$%@?, one niczego nie wyczuwają bo są na to za tępe, tylko po prostu widzą, że ktoś zachowuje się jak lamus, w sensie niepewny siebie jest. Nawet będąc niepewnym siebie można to maskować, tylko się trzeba nauczyć kontroli nad sobą. Wtedy to już ci tak wejdzie w
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka: Cóż, jesli chodzi o gym to powiem tak, musisz to lubić , to musi być Twoja pasja, inaczej się wypalisz jesli celem będzie zdobycie kobiety przez muskulaturę, a to dlatego żę :
1) Muskulatura która jest przez nie pożądana przychodzi po dłuugim czasie
2) Nie starczy Ci zaparcia jeśli nie będzie "odnowy bodźca motywacyjnego" czyli spotykania się z coraz lepszymi dupeczkami, no po prostu uznasz po pół roku że
  • Odpowiedz