Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja dziewczyna, na złość albo po to żeby mnie upokorzyć albo z jeszcze inne nieznanego mi powodu, podarowała mi w prezencie dildo i nie odzywamy się do siebie już 6 dni.
Spotykamy się od 2 miesięcy, ja 29 lvl, ona 28. W łóżku jest dobra, naprawdę. Ostatnio zaproponowałem głębokie gardło ale powiedziała nie. Ok, trochę byłem zawiedziony bo te głębokie gardło w porównaniu z tym co robi w łóżku jest dosłownie niczym. Jakiś czas temu zaproponowałem znowu ale znowu nie bo ona tego nie lubi. Zastanawiałem się co zrobić żeby ją namówić bo może jednak w ogóle tego nie robiła i może boi się. Więc była 3 próba i już się pokłóciliśmy. Powiedziała, że okazuje jej brak szacunku bo chce ja namówić do czegoś czego ona nie lubi i ze to jest okropne zachownie z mojej strony bo wyraźnie powiedziała nie dwa razy i teraz trzeci raz a ja dalej naciskam. Że jej to nie sprawia przyjemności a przeciez o to chodzi w seksie żebyśmy robili co to daje nam przyjemność i ona nie ma zamiaru przekładać swojego komfortu nad moją zachciankę. Na co ja odparłem, ze ja w jednej sprawie w łóżku poświęciłem się dla niej i że zrobiłem coś co do końca mi się tez nie podobało ale chciałem zeby ona miała satysfakcje (nie pytajcie o co chodzi bo to i tak nie jest istotne w tej historii). Na co ona stwierdziła, że ona nawet nie miała pojecia że ja zrobiłem coś wbrew sobie bo nawet o tym jej nie powiedziałem wsześniej tylko teraz i że nie powinienem robic coś wbrew sobie co nie daje mi żadne przyjemności w seksie i to nie działa tak, ze skoro ja coś zrobiłem wbrew sobie to ona ma też to robić i że musiałaby upaść na łeb żeby rozumować tak jak ja. (czyli inaczej mówiąc nazwała mnie idiotą, nie wprost ale o to jej chodziło). I że powinno się uszanować druga osobę skoro ona nie ma ochoty na coś. I na tym się rozmowa skończyła, bo ona powiedziała że idzie do domu.
Następnego dnia napisała do mnie czy moze wpaść do mnie i przyniosła mi prezent. Po odpakowaniu go okazło się, ze jest to duże dildo i powiedziała że skoro tak bardzo chce ją zmusić do czegoś na co ona nie ma ochoty to ona kupiła mi dildo żebym najpierw poćwiczył na sobie i zobaczył jak to jest. Dodała że dildo odpowiada mniej wiecej rozmiarowu mojego penisa i życzyła mi miłych doznań i żebym żebym ćwiczył dokładnie bez żadnego oszukiwania, czyli mam wkładać do samego końca. Czy to jest normalne zachowanie? No chyba nie...
Przysięgam, ze nigdy nikt mnie tak niewyprowadził z równowagi jak ona w tamtej chwili a jestem człowiekiem dość opanowanym. Poprostu myślałem, że chwyce ja za raamie i siła wyproszę za drzwi. Coś tam jeszcze pogadała i na koniec miała czelność powiedzieć żebym napisał jej jak tam moje doznania i bolące gardło.
To był 6 dni temu, od tamtej pory nie piszemy do siebie, właściwie to ja nawet nie wiem czy my jestesmy ze soba i czy w ogóle warto byc z taką dziewczyną która w "prezencie" daje mi taką rzecz i życzy miłej zabawy. Dać jej kosza czy jakoś wyjaśnić ta sytuacje?

#zwiazki #seks #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 140
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: prawie ci się udało opie, ale prawda jest taka, że nie masz dziewczyny a dildo zamówiłes sobie na allegro #!$%@? wie po co. Teraz siedzisz przed kompem w piwnicy i wymyślasz historie kim mógłbyś być co robić gdyby sprawy potoczyły się tylko trochę inaczej. Cieszy cie reakcja ludzi na wykopie, bo jest to jakaś reakcja w odróżnieniu od tego z czym spotykasz się na co dzień. Kiedyś przez krótki czas
ŁadnaSamica: 1. Mirabelka zrobisz mi głębokie gardło?
2. Nie Anon, ja tego nie lubię.
3. Mirabelka zrobisz mi głębokie gardło?
4. Nie Anon, ja tego nie lubię.
5. Mirabelka zrobisz mi głębokie gardło?
6. Nie Anon, ja tego nie lubię.
7. Dostań dildosa w prezencie żebyś mógł zrobić na sobie głębokie gardło i zobaczyć jak to jest.

Ty chyba jesteś człowieku jakiś niepoważny skoro trzy razy się pytasz i trzy razy
@AnonimoweMirkoWyznania: Czy ty nie jesteś tym samym typem, który pisał, że dziewczyna kupiła mu szpilki?.

I teraz przechodzimy do meritum. Kilka dni temu moja dziewczyna kupiła mi prezent. I wiecie co było w środku? Damskie buty #!$%@? na szpilce. Te buty były dla mnie, kupiła je i powiedziała, ze jak jestem taki mądry to żebym pochodził sobie w takich butach kilka godzin, zobaczymy czy dam radę i że nie powinienen