Wpis z mikrobloga

a ja jestem ciekawy czy wykopowi specjaliści behawioralni dopuszczają myśl ze kobieta z dzieckiem może się zakochać w kimś innym z wzajemnością? Czy to zawsze jakies dziwne określenia Cuck, beta, chad. Nim znalazłem wykop nie wiedziałem nawet ze coś takiego funkcjonuje. Ja piernicze kurnia, ale Wy macie naskładane do głów. Życzę wszystkim tym którzy tak klasyfikują społeczeństwo, żeby byli wiecznie samowystarczalni jak teraz. Jak można być tak tępym to ja nie wiem. Mam 30 lat i w czasach kiedy zaczynaliśmy się interesować dziewczynami nikt nie miał tak #!$%@? podejścia do świata. Wszystko było normalne, internet raczkował. A teraz gimbus pierodli jakies beta bankomaty, i z takim podejściem wchodząc w dorosłość, będzie miał zajebiste problemy aby kogoś poznać. #seks #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 124
  • Odpowiedz
@skorpion666

Wszystko było normalne


Nie, nie bylo. Jestes w moim wieku - kilkanascie lat temu dziewczyny interesowaly sie wylacznie najlepszymi dostepnymi facetami, skaczac od faceta do faceta. Teraz gimby po prostu nazywaja rzeczy po imieniu
  • Odpowiedz
@skorpion666 Na wykopie panuje ekonomizm. Pogląd sprowadzający wszystko co między ludźmi do walki o zasoby. I zgodnie z tym paradygmatem związek z samotną matka to marnowanie swoich zasobów na cudze geny.
  • Odpowiedz
@Dowisetrepla: a skąd takie informacje, że same nie chcą faceta z dzieckiem? Są na równi z innymi kobietami, czemu mają nie być? Nie są gorsze tylko dlatego, że mają dziecko i rozstały się z facetem. Mogą być równie wartościowe co kobiety bez dzieci i mogą być też równie wyrachowane co inne samotne kobiety. Samo urodzenie dziecka nie zmienia charakteru kobiety na tzw. Karynę. Nie należy oceniać człowieka przez pryzmat posiadania dziecka.
  • Odpowiedz