Wpis z mikrobloga

a ja jestem ciekawy czy wykopowi specjaliści behawioralni dopuszczają myśl ze kobieta z dzieckiem może się zakochać w kimś innym z wzajemnością? Czy to zawsze jakies dziwne określenia Cuck, beta, chad. Nim znalazłem wykop nie wiedziałem nawet ze coś takiego funkcjonuje. Ja piernicze kurnia, ale Wy macie naskładane do głów. Życzę wszystkim tym którzy tak klasyfikują społeczeństwo, żeby byli wiecznie samowystarczalni jak teraz. Jak można być tak tępym to ja nie wiem. Mam 30 lat i w czasach kiedy zaczynaliśmy się interesować dziewczynami nikt nie miał tak #!$%@? podejścia do świata. Wszystko było normalne, internet raczkował. A teraz gimbus pierodli jakies beta bankomaty, i z takim podejściem wchodząc w dorosłość, będzie miał zajebiste problemy aby kogoś poznać. #seks #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 124
  • Odpowiedz
@skorpion666: Bardziej zależy na podejściu faceta do tego. Na przykład ja osobiście nigdy bym się nie podjął wychowywania cudzego gówniaka. No po prostu jest to dla mnie nie do przeskoczenia. Trochę współczuję kobietom bo wbrew pozorom moje podejście nie jest tak rzadko spotykane jakby się mogło wydawać.
  • Odpowiedz
dopuszczają myśl ze kobieta z dzieckiem może się zakochać w kimś innym z wzajemnością


@skorpion666: jakie to ma znaczenie?
Miłość jest zupełnie bezwartościowa. Parę razy kobieta niby się we mnie zakochała ale seksu z tego żadnego nie było a inna miała mnie w sumie w nosie ale dawała dupy aż miło.
Mało co jest tak przereklamowane jak miłość, chyba tylko patriotyzm.
  • Odpowiedz
@skorpion666: problemy by kogoś poznać bo odrzuca bycie Cuckiem. To jakby powiedzieć, że ktoś kto nie chce jeść gówna będzie miał problemy z tym by coś zjeść. Czepiasz się, że ludzie mają godność i nie chcą brać odpadów, brawo panie CUCKU.
  • Odpowiedz
dopuszczają myśl ze kobieta z dzieckiem może się zakochać w kimś innym z wzajemnością?


@skorpion666: Jasne. Przecież chodzi im o to, że przebywanie w takim związku to frajerstwo, a nie, że nie mogą istnieć.
  • Odpowiedz
@skorpion666: Na wykopie nie ma żadnych ekspertów behavioralnych.

Zwyczajnie przestrzega się innych mężczyzn przed wchodzeniem w związki, w których samotna matka potrzebuje na gwałt stabilizacji finansowej, a to jak sobie to ta matka (którą kierują irracjonalne emocje) wytłumaczy to inna sprawa.

Posiadanie dziecka nie ze związku małżeńskiego to dowód na skrajną nieodpowiedzialność. Następnie ten ciężar odpowiedzialności (utrzymanie matki i obcego dziecka) jest przerzucany na mężczyznę, którego samoocena jest tak niska, że
  • Odpowiedz
@skorpion666: Takie przegrywowe #!$%@? mózgowe w zagranicznych częściach internetu nazywane jest incels. Była ostatnio głośna afera na reddicie i innych forach iż FBI zamknęło forum dla takich incels czyli 1:1 wykopowe przegrywy bo namawiano tam do mordowania tych chadów i "karyn" nie pamiętam angielskiego odpowiednika karyny.
Strona jednak wróciła do działania.
Również na reddicie istnieje subreddit coś jak #przegryw gdzie jeden użytkownik popełnił samobójstwo bo inne przegrywy mu wmówiły że zawsze
  • Odpowiedz
@skorpion666 wychowywanie nieswojego gówniaka i ruchanie panny którą niewiadomo ilu ruchało, a ktoś inny zalał - kwintesencja przegrywu, ale co kto lubi. Różowe dające dupy komu popadnie, a później wychowujące dzieci samemu, powinny być skazane na ostracyzm.
  • Odpowiedz
@skorpion666: Na moje to oczywiście że może. Miłość to uczucie jak każde inne. Wielkiego wpływu na nie nie mamy. Inna sprawa że według mnie to nigdy dla faceta dobre nie jest. Dziecko zacznie dorastać i mu to wypominać a uczucie przytępi się z latami. I zostanie w przysłowiowej dupie.
  • Odpowiedz
@skorpion666: a mnie się wydaje, że od kiedy w telewizji zaczęły się pojawiać programy typu bigbrother młodzi zaczęli naśladować #!$%@? ludzi wierząc, że zaczną na tym zarabiać. To funkcjonuje do teraz i jest zjawiskiem globalnym. Sprzedawanie swojego dupska w internecie za atencję jest tak rozpowszechnione, że niejeden nastolatek naturalnie nie potrafi zaufać żadnej swojej przyjaciółce. Nie ma już czegoś takiego jak niewinna miłość. Chłopcy są z natury zazdrośni, a dziewczynki konkurują
  • Odpowiedz
A teraz gimbus pierodli jakies beta bankomaty, i z takim podejściem wchodząc w dorosłość, będzie miał zajebiste problemy aby kogoś poznać.


@skorpion666: to jest odwrotnie. On już ma problemy, żeby kogoś poznać, więc sobie tłumaczy, że to przez wysokie wymagania :)
  • Odpowiedz