Wpis z mikrobloga

a ja jestem ciekawy czy wykopowi specjaliści behawioralni dopuszczają myśl ze kobieta z dzieckiem może się zakochać w kimś innym z wzajemnością? Czy to zawsze jakies dziwne określenia Cuck, beta, chad. Nim znalazłem wykop nie wiedziałem nawet ze coś takiego funkcjonuje. Ja piernicze kurnia, ale Wy macie naskładane do głów. Życzę wszystkim tym którzy tak klasyfikują społeczeństwo, żeby byli wiecznie samowystarczalni jak teraz. Jak można być tak tępym to ja nie wiem. Mam 30 lat i w czasach kiedy zaczynaliśmy się interesować dziewczynami nikt nie miał tak #!$%@? podejścia do świata. Wszystko było normalne, internet raczkował. A teraz gimbus pierodli jakies beta bankomaty, i z takim podejściem wchodząc w dorosłość, będzie miał zajebiste problemy aby kogoś poznać. #seks #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 124
@Idesiku_Nago: pewnie nie siedzą na wykopie bo by się o sobie dużo dowiedzieli. Mirki niestety nie wiedza co to miłość. Życie to dla nich myślenie bolcem a po drugiej stronie interesowność kobiet. Często się zastanawiam ze już tak dużo czasu minęło, tyle fajnych rzeczy za mną, a z drugiej strony się cieszę ze potoczyło się normalnie, a nie płakałem na jakichś stronach. Z reszta, kto siedzi na wykopie ( ͡°
a ja jestem ciekawy czy wykopowi specjaliści behawioralni dopuszczają myśl ze kobieta z dzieckiem może się zakochać w kimś innym z wzajemnością?


Oczywiście że może, tutaj nikt się nie nabija z takiego powodu, bardziej z takich co "mam 22 lata, 3 dzieci najstarsze 7 lat, bezrobotna, bez wykształcenia szuka odpowiedzialnego mężczyzny! NIE INTERESUJOM MNJE PRZYGODY"

Czy to zawsze jakies dziwne określenia Cuck, beta, chad.

No jak ktoś się godzi na coś takiego
@Porton: a jak kobieta nie ma dziecka, to daje Ci gwarancję, że nigdy nie była w związku, nikt jej nie zostawił? Z drugiej strony - kobieta z dzieckiem też może kogoś zostawić, a nie tylko być zostawiona. Może to zrobić dla swojego, dziecka dobra. Mężczyzna może też umrzeć, zginąć. A tu już od razu szufladkujesz, że jak sama wychowuje dziecko, to na pewno #!$%@? i nikt jej nie chciał.
@skorpion666: wykop generuje negatywną energię. Tu WSZYSTKO jest odbierane negatywnie i wszystko należy obrzucić gównem. Wielu trolluje wpisując się w ogólna narrację, ale wielu mówi poważnie.

Twoja dziewczyna może być za gruba, za chuda, o zbyt szerokiej twarzy, o zbyt wąskiej, ze zbyt długimi paznokciami albo za krótkimi i mało kobiecymi.
Chłopak może być pedałem w rurkach albo bezguściem w zbyt szerokich spodniach. Chodzi w tshirtach? Źle. Chodzi w koszulach? A
@skorpion666: Chyba nie do końca masz raję, mam tyle lat co ty i również pamiętam erę przed internetem i zarówno wtedy jak i teraz wśród tzw. zwykłych ludzi panna z dzieckiem była i jest kobietą niższej kategorii (przy czym zawsze robiono rozróżnienie między np rozwódkami a wdowami na korzyść tych drugich). Facetów wychowujących nie swoje dzieci traktowało się i traktuje się pobłażliwiej: ot taki Jasio głuptasek co to sobie normalnej baby
Nigdy na wykopie nie wychodzi dobrze, nigdy nie możesz być w czymś dobry, nie możesz mieć czegoś ładnego. Trzeba zgnieść robaka zanim pomyśli że mógłby mieć jakąś wartość, bo my nie mamy, on też nie może.


@nicari: taki urok portali internetowych, wnioskuję że nigdy nie byłaś na np. 4chanie? Bez moderacji jak na reddicie faceci naturalnie grawitują w stronę obrażania się (polecam zobaczyć jak zachowuje się grupa facetów bez kobiet) bo
@skorpion666: wykop generuje negatywną energię. Tu WSZYSTKO jest odbierane negatywnie i wszystko należy obrzucić gównem. Wielu trolluje wpisując się w ogólna narrację, ale wielu mówi poważnie.


@nicari: jeżeli ci to przeszkadza, to po co tu wchodzisz? Idź na forum dla kobiet, tam na pewno będzie bardzo pozytywnie i nie będzie wylewania jadu na drugą płeć. Może jakieś grupy tylko dla kobiet na fb? Aj, zapomniałem, że tam jest jeszcze większe