Wpis z mikrobloga

a ja jestem ciekawy czy wykopowi specjaliści behawioralni dopuszczają myśl ze kobieta z dzieckiem może się zakochać w kimś innym z wzajemnością? Czy to zawsze jakies dziwne określenia Cuck, beta, chad. Nim znalazłem wykop nie wiedziałem nawet ze coś takiego funkcjonuje. Ja piernicze kurnia, ale Wy macie naskładane do głów. Życzę wszystkim tym którzy tak klasyfikują społeczeństwo, żeby byli wiecznie samowystarczalni jak teraz. Jak można być tak tępym to ja nie wiem. Mam 30 lat i w czasach kiedy zaczynaliśmy się interesować dziewczynami nikt nie miał tak #!$%@? podejścia do świata. Wszystko było normalne, internet raczkował. A teraz gimbus pierodli jakies beta bankomaty, i z takim podejściem wchodząc w dorosłość, będzie miał zajebiste problemy aby kogoś poznać. #seks #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 124
  • Odpowiedz
@Chacha: Może nie #!$%@?, ale pewnie potrafi rozróżnić "często" od "zawsze" ;)

Masz rację, nie napisałem tego z drugiej strony gdzie to "tatuś" ucieka przy pierwszych objawach ciąży bo nie chce wychowywać dziecka. Mój błąd, ale skupiłem się bardziej na sytuacji o której pisałem, gdzie szalona karyna puszczała się na prawo i lewo po remizach, a teraz szuka "odpowiedzialnego, dobrze zarabiającego mężczyzny dla swoich 3 dzieciaków"

Nie śmieje się z
  • Odpowiedz
@skorpion666 stały schemat na wykopie:
- jakiś "przegryw" się żali że tak mu źle w życiu się ułożyło, rodzina nie taka, dziewczyny go nie chcą, bieda, choroba, dramat - cokolwiek.
- jakiś różowy kulturalnie zagaduje, chce pocieszyć, pogadać
- hurt durr jak możesz odpowiadać na moje wpisy? Jesteś różowa, nic nie rozumiesz, głupia locha
- przegryw w kolejnym wpisie: kobiety to #!$%@? żadna mnie nie chce...

))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Idesiku_Nago @skorpion666 u pannach z dzieckiem jest problem, że hierarchia zawsze jest następująca : 1.jej dziecko 2. Ty I co by się nie działo, to matka i tak wybierze dziecko. Problem jest też, gdy są dzieci jej i wspólne. Wielu faworyzuje swoje biologiczne dziecko,dlatego takie pary często nie mają wspólnych dzieci.

Kolejny problem to ojciec dziecka, który zwykle też się gdzieś pojawia w kluczowych momentach, a to jest widok, którego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@skorpion666: to zależy od charakteru faceta, znam parę gdzie różowa ma dziecko z poprzedniego związku i zrobiła sobie drugie z nowym facetem. wydaje mi się, że on pokochał dziecko "adoptowane" i traktuje je na równi ze swoim własnym. gdybym ich nie znał dobrze to bym nie zauważył w żaden sposób, że jedno dziecko nie jest jego.
ja sam osobiście mógłbym bez problemu związać się z kobietą, która już ma dziecko
  • Odpowiedz
@AlgorytmPrima: no i właśnie o tym mówię. Zamiast konstruktywnej rozmowy to od razu sugerowanie wyjazdu z budowy. od jakiegoś czasu na wykop wchodzę raz na parę dni, zdrowiej tak. Polecam.

Swoją drogą jestem na wielu grupach na FB i jest kilka takich, które chcą dorównać poziomowi jadu z wykopu, ale większość szanuje drugiego człowieka. Nie chodzi o bycie ultrapozytywnym. Chodzi o kulturę i poszanowani godności drugiego człowieka, bo można kogoś
  • Odpowiedz
@Ishvarta: To są debile, a nie przegrywy. Niestety tutaj takich pełno, co myślą że jak obrażą kobietę to momentalnie stają się samcami alfa, bo on taki łobuz, a kobiety kochają łobuzów XD
  • Odpowiedz
@nicari: może cię to zdziwi, ale tak wygląda rozmowa pomiędzy mężczyznami. Kobiety są tutaj mniejszością, więc są czasami w ogóle pomijane w takich tematach. No, ale tak to jest, jak kobieta chce obracać się w męskim towarzystwie, a później zdziwienie, że nie traktuje się jej jak damy.
  • Odpowiedz
@skorpion666: Każda sytuacja jest odmienna i nie każdy byłby gotów wychowywać nieswoje dziecko, jednak dochodzi też inna sprawa, znacząco wyolbrzymiona, ale występująca.

Istnieje jakieś prawdopodobieństwo tego, że tak naprawdę to poszukiwania ojca i dostarczyciela dóbr wszelakich.

Ja wiem, że nie każda samotna matka jest samotną matką, dlatego że dawała na lewo i prawo i teraz niewiadomo czyje, więc tu chyba jest potrzebna po prostu czujność i gotowość akceptacji tego faktu.
  • Odpowiedz
@skorpion666: co innego kobieta, która jest po rozwodzie w wieku 30+ lat i ma dziecko z małżeństwa które z nią zostało, a co innego dziecko w wieku 20+ lat które samo ma dziecko bo sebek chciał sobie troche poruchac.

Inny stan umysłu
  • Odpowiedz
@AlgorytmPrima Czasem jak "obracam się w męskim towarzystwie" to słyszę rozmowy pomiędzy mężczyznami. I brzmią one tak
"No słuchaj zacząłem uczyć się programowania"
"o super, ja tam zacząłem od języka x, ale jest dosyć trudny, ważne że miałem dobrych nauczycieli"

Natomiast twoje wyobrażenie o rozmowie mężczyzn jest jakie?
"No słuchaj zacząłem uczyć się
  • Odpowiedz