Wpis z mikrobloga

a ja jestem ciekawy czy wykopowi specjaliści behawioralni dopuszczają myśl ze kobieta z dzieckiem może się zakochać w kimś innym z wzajemnością? Czy to zawsze jakies dziwne określenia Cuck, beta, chad. Nim znalazłem wykop nie wiedziałem nawet ze coś takiego funkcjonuje. Ja piernicze kurnia, ale Wy macie naskładane do głów. Życzę wszystkim tym którzy tak klasyfikują społeczeństwo, żeby byli wiecznie samowystarczalni jak teraz. Jak można być tak tępym to ja nie wiem. Mam 30 lat i w czasach kiedy zaczynaliśmy się interesować dziewczynami nikt nie miał tak #!$%@? podejścia do świata. Wszystko było normalne, internet raczkował. A teraz gimbus pierodli jakies beta bankomaty, i z takim podejściem wchodząc w dorosłość, będzie miał zajebiste problemy aby kogoś poznać. #seks #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 124
  • Odpowiedz
@agaja: no nie, normalni ludzie w ogole nie generalizuja i nie szufladkuja innych ludzi, poza internetem wszyscy przestaja kasac jadem i sie kochaja xD
  • Odpowiedz
@Dowisetrepla: nikt nikogo nie zmusza do wiązania się z kobietą z dzieckiem i ja to doskonale rozumiem, bo jest to ogromne zobowiązanie. Ale nadal uważam, że posiadanie dziecka nie sprawia, że taka kobieta może szukać tylko brzydkich, głupich facetów, którzy sami nie mają nic do zaoferowania. Uważam, że jeśli samotna matka dba o siebie nie tylko pod względem urody, ale też charakteru, to ma pełne prawo szukać podobnego sobie mężczyzny -
  • Odpowiedz
  • 0
@skorpion666 to wynika z buntu prawiczków, jest nt dobry artykuł był tu gdzieś na wykopie ale raczej nie na głównej bo byli w nim z dużo prawdy o nich
  • Odpowiedz
@Starakur_a ale fakt, te wysrywy o tym, że kobieta z dzieckiem nie ma prawa szukać partnera i czegokolwiek wymagać od faceta, bo przecież ma dziecko z kims innyn, więc jest nic nie warta, są żenujące
  • Odpowiedz
poza internetem wszyscy przestaja kasac jadem i sie kochaja xD


@aleroc: ja tego nie napisalam - zauwazylam, ze nie klasyfikuja ludzi na przegrywow, wygrywow, stulejow, dynamiczniakow itd, ze facet z zakolami i ponizej 180 nie ma prawa miec zony (a jakims cudem mnostwo jednak je ma i zyja w szczesliwych zwiazkach.
Juz nie dopowiadaj sobie, bo to Ty sobie wymyslasz cos, czego ja nie pisalam.
  • Odpowiedz
@skorpion666: Ogólnie zgadzam się co do istoty wpisu, ale nie zaklinajmy rzeczywistości, że w prawdziwym życiu czy wśród ludzi 30+ nikt nie widzi różnicy między osobą wolną bez zobowiązań czy samotnym rodzicem. Wręcz przeciwnie, kiedyś o to przyzwolenie społeczne było trudniej, niż teraz. Nie ma co ukrywać, że Polska jest krajem tradycyjnych wartości i katolickich wartości, a to jednak łączy się z określonym typem rodziny. Zresztą mam w rodzinie przypadek gdzie
  • Odpowiedz
@AlgorytmPrima Ludzie którzy są przepełnieni pogardą i nienawiścią do innych nie przestają się tak zachowywać nie ważne kto ich słucha xD
Po prostu osoby z którymi się zadaję nie mają problemów ze sobą.
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0 ok, jeszcze teraz. Są tematy, które porusza się tylko w pewnym gronie, bo dla innych są tabu. Tego typu tematy są zazwyczaj tabu w rozmowach z kobietami. Tak samo, jak kobiety mają swoje tematy tabu i ich nie poruszają w pewnym gronie.
  • Odpowiedz
@skorpion666: Ty po prostu usiadłeś i przeanalizowałeś sytuacje biorąc temat chyba zbyt poważnie - myślę że wielu tutaj samców "alfa" pisze te bzdury dla beki bez jakiś głębszych przemyśleń - a na co dzień może to wyglądać zupełnie normalnie tyle że tą normalnością się nie dzielą w necie bo i po co
  • Odpowiedz