Wpis z mikrobloga

a ja jestem ciekawy czy wykopowi specjaliści behawioralni dopuszczają myśl ze kobieta z dzieckiem może się zakochać w kimś innym z wzajemnością? Czy to zawsze jakies dziwne określenia Cuck, beta, chad. Nim znalazłem wykop nie wiedziałem nawet ze coś takiego funkcjonuje. Ja piernicze kurnia, ale Wy macie naskładane do głów. Życzę wszystkim tym którzy tak klasyfikują społeczeństwo, żeby byli wiecznie samowystarczalni jak teraz. Jak można być tak tępym to ja nie wiem. Mam 30 lat i w czasach kiedy zaczynaliśmy się interesować dziewczynami nikt nie miał tak #!$%@? podejścia do świata. Wszystko było normalne, internet raczkował. A teraz gimbus pierodli jakies beta bankomaty, i z takim podejściem wchodząc w dorosłość, będzie miał zajebiste problemy aby kogoś poznać. #seks #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 124
  • Odpowiedz
a ja jestem ciekawy czy wykopowi specjaliści behawioralni dopuszczają myśl ze kobieta z dzieckiem może się zakochać w kimś innym z wzajemnością


@skorpion666: a ja jestem ciekawy dlaczego wykonujesz projekcję tego co pisze mała grupka ludzi na jakimś gówno portaliku na życie?
  • Odpowiedz
@AlgorytmPrima: Benefitem pracy w IT jest to, że mogę sobie pogadać z kimkolwiek o czymkolwiek bez kwasu. I o ile z bliższymi kolegami żartujemy z siebie nawzajem, to nikt nie próbuje na siłę wprowadzać fermentu, poza jednym gościem, ale on jest jeszcze dziwniejszy niż ja, więc przymykam na niego oko. Może macie za dużo stresu w robocie do odreagowania, u mnie jest lajt ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: no to przecież ja cały czas mówię o rozmowie bez robienia burdy. W normalnym życiu masz grono osób z którymi poruszasz jedne tematy, a nie poruszasz ich z innymi. Ja nie twierdzę, że robię jakiś burdel. Ja tylko twierdzę, że gadając luźno w gronie kumpli, wprowadzając do tego kobietę zrobi się kwas, bo ona tego nie przetrawi. A że w internecie jest anonimowość, to nie ma tego tabu, charakterystycznego dla
  • Odpowiedz
@Kreation: dochodze do takich wniosków, że wykop to jest jednak zbiórka #!$%@? umysłowych.
czytam czasami tu takie historie, że nie wiem czy jest to prawda, czy autorów wpisów ponosi wyobraźnia i chcieliby żeby tak wyglądał świat jak w ich #!$%@? głowach.

spotkałem w życiu sporo #!$%@? ludzi, ale też wiele świetnych i miłych. i to nie tylko facetów, ale mnóstwo mądrych, inspirujących kobiet. dlatego wrzucanie wszystkich dziewczyn i kobiet do jednego
  • Odpowiedz
@skorpion666: to piszą w większości młodzi ludzie i paradoksalnie w swojej sytuacji maja rację. Jak jesteś starszy to wiesz ze dziecko po prostu czasem jest, ludzie się rozchodzą, czasem ktoś nawet umiera, zdarza się.

Tylko jak jesteś młodszy to dziewczyny z dziećmi to takie co zaciążyły w wieku 16-18 z przypadkowym, lub pół przypadkowym partnerem a to nie świadczy o nich najlepiej, już nie mówiąc o tym że będąc młodym człowiek
  • Odpowiedz
@skorpion666 koleszko 2 dni temu zostawiła mnie dziewczyna z dzieckiem bo po miesiącu związku nie zachowywałem się jak odpowiedzialny tata. Ogólnie dla mnie to nie problem jak kobieta ma dziecko, ważne żeby ona też zrozumiała że nie łatwo zostać ojcem w miesiąc
  • Odpowiedz
@AlgorytmPrima Aaa, przepraszam. Z drugiej strony - prawie w każdym takim "męskim" gronie jest jakaś kobieta - ziom. Nie musi być typową chłopczycą, po prostu ma wyższą tolerancję i o ile reszta traktuje ją trochę łagodniej, to nie psuje to atmosfery. Ciekawe, czy to tylko próby adaptacji do otoczenia, czy po prostu kobiety to czasem też ludzie ;)
  • Odpowiedz