Wpis z mikrobloga

u mnie mała, nie mam bujnego owłosienia (pewnie za sprawą tego zero testosteronu/dht)


@Kasahara: jak w koncu z tym tesciem jest? gdzies czytalem, ze tesc nie ma znaczenia jesli chodzi o owlosienie, ze za to niby dht odpowiada, dlaczego nie wszystkim wyrastaja wlosy na klatce, plecach gdy sa na soku?
@151346136: zajebiscie :) ja po prostu nie mogę i nie chce się odwadniac bardzo się boje bo mam problemy z sercem i raz po odwodnieniu spowodowanym zatruciem prawie mi to serce stanęło (,) (dlatego SSA tez nie chce aby nie zagęszczać krwi)
@151346136: witaj w klubie. Dlatego ja redukuje końcówkę na wysokich kcal i dużo trenuje bo nie jestem już w stanie rezygnować z jedzenia czy np słodyczy. Dopiero poniżej 15 bf mi się to zaczęło wcześniej mnie nie ciągnęło ani do słodkiego ani do fast foodow a dziś po treningu mcflurry musi wlecieć
@151346136: ludzie nie rozumieją ze chodzi o całokształt bycia w deficycie - jakkolwiek i lepiej podjadać regularnie aniżeli kiedyś dostać BED + załamanie i nie dotrwać do końca. Ważne aby reagować na zmienne i się do nich dostosować
@151346136: To w sumie dość wysoka jak na taki wzrost, musi trochę mięsa faktycznie siedzieć :).
Ze względu na wiek (proszę Pana ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to robi to jeszcze większe wrażenie. Mam nadzieję, że za 10 lat też będzie mi się chciało i będzie na to czas.
@Kasahara: Coś w tym jest - do pewnego momentu mogłem kurczak z ryżem eod, teraz mimo, że dalej ulany ale prawie 7 miesięcy w deficycie, kombinuję z żarciem, żeby chociaż przypominało cheata (np policzone tortille z kurczakiem itd, ale samo to jak żarcie wygląda i smakuje mimo tego, że kcal i makro się zgadza - pomaga od strony psychicznej).

Dziwne, że teraz to jest takie nachalne - nie miałem tak wcześniej.