Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki.

Wita was KRISPOL.NET
Firma z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku zajmująca się sprzedażą hurtową i detaliczną nowych i używanych opon i felg samochodowych do wszystkich marek samochodów.

W dniu wczorajszym dotarła do nas świeża dostawa opon używanych.
Z chęcią znajdziemy dla Państwa opony, których nie mogliście odszukać w innych miejscach ;)
Piszcie, dzwońcie, pytajcie! :) Zapraszamy!

Z hasłem "wykop" wysyłka GRATIS!
Kontakt: 505510202

Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz FanPage Facebook

Niedługo wrócimy z porządnym rozdajo.

#audi #mercedes #bmw #vw #rangerover #ford #opel #skoda #volvo #toyota #renault #peugeot #mazda #nissan #hyundai #fiat #citroen #opony #oponyletnie #15 #16 #17 #18 #19
  • 16
@Kejran: Niedawno wywaliłem stare markowe Bridgestony Potenza. Miały jeszcze sporo bieżnika ale guma była twarda i "sucha" w dotyku. Na suchym jako tako trzymały ale wystarczył lekki deszcz i traciły przyczepność.

Nie wystarczy, że Ty jedziesz bezpiecznie. Na drogach są inni i niekoniecznie jeżdżą bezpiecznie. Czasem wymuszą pierwszeństwo i trzeba gwałtownie hamować, czasem coś lub ktoś wyskoczy pod koła. W takich chwilach zdecydowanie lepiej jest mieć nowe gumy.
Jeżeli opona była dobrze przechowywana, nie była narażona na silne niesprzyjające jej warunki atmosferyczne nie traci swoich właściwości


@ph-krispol: Kupując starą oponę poza słowami sprzedającego nie mamy żadnej gwarancji, że była dobrze przechowywana itd. O swoje opony dbałem, przechowywałem w ciemnym pomieszczeniu w pokrowcach a i tak guma się zestarzała.

Stare opony jak najbardziej. Do przyczepki albo do miejskiej jazdy dla emeryta.
@xer78: Na wszystkie zakupione u nas opony używane udzielamy 2-tygodniowej gwarancji rozruchowej. W przypadku, jeżeli zakupiona opona nie będzie odpowiadała wymaganiom klienta, może ona zostać zawsze zwrócona z zachowaniem 14-dniowego terminu zwrotu.