Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem różowym paskiem.

Mam 22 lata i studiuje dziennie psychologię.
Niestety jak to w życiu bywa, aby opłacić sobie wynajem mieszkania muszę pracować.
Po kilku weekendach w gastronomii jednak z tego zrezygnowałam i wtedy moja ciocia, która jest nianią powiedziała mi, że może mi odstąpić część godzin zajmowania się 3 letnią dziewczynką.
Zgodziłam się, bo praca idealnie pasowała do godzin w jakich mogę pracować.

Pracuje już tak kilka tygodni i... chyba zaczynam coś czuć do ojca dziewczynki którą się zajmuje.

To jest samotny ojciec, matka uciekła z jakimś pół Niemcem pół Turkiem jakoś rok po urodzeniu małej.
I ja nie jestem w stanie tego zrozumieć...

Mój szef wydaje mi się naprawde super facetem.

Ma 34 lata, własną firme, która chyba dosyć dobrze prosperuje (wnioskuje po samochodach i mieszkaniu w jakim mieszka wraz z córką) i ostatnio przypadkiem widziałam go bez koszulki i też naprawdę dobrze wygląda (moze nie jak jakis kulturysta ale ma dosyc umiejesnione cialo).

Próbowałam podpytać ciocię dlaczego taki facet jest sam i również mi mówiła, ze nie ma zielonego pojęcia.

Problem w tym, że on wydaje się nie do końca mną zainteresowany, a wydaje mi się, że jestem dosyć atrakcyjną różową.
Zaczynam myśleć, że on może się po prostu "sparzył" na kobietach i nie chce wchodzić w żadne związki.
Z drugiej strony powiedział coś między wierszami, że "może kiedys jeszcze znajdzie druga polowke"
Najważniejsza jest dla niego córka i niestety widać to na każdym kroku.
Ma do siebie ogromne pretensje, ze przez firme nie jest w stanie poswiecic jej za dużo czasu.

No i ja sama nie wiem co mam myslec... Podoba mi sie on cholernie i wiem, że jeżeli dalej bede u niego pracowac to popadne juz calkiem po uszy
Pracować dalej u niego czy nie pracować ?

Napiszcie coś mirki, bo mam mętlik w głowie...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 44
@AnonimoweMirkoWyznania:

Przede wszystkim dowiedz się na fejsie czy czym tam, czy on już z jaką bejbe nie kręci w zaawansowanym stadium, żebyś nie traciła czasu. Jak on ma takiego fioła na punkcie córki, no to masz łatwą sprawę, zyskać w oczach troskliwego taty, poprzez małą, ale tak, żeby NIE było widać, że zajmujesz się małą i jej dogadzasz, bo chcesz uwieść ojca. No i wiesz, najlepiej przy ojcu pokaż jak małą
Najważniejsza jest dla niego córka i niestety widać to na każdym kroku.


@AnonimoweMirkoWyznania: no raczej nie niestety, to powinien być standard

A może po prostu dopowiadasz sobie historie z dupy, a tak naprawdę wcale nie jest tak atrakcyjna jak myślisz i w ogóle mu się nie podobasz albo jako dojrzała osoba i rodzic nie jest zainteresowany związkiem z (z jego perspektywy), małolatą z pracą dorywczą.

Btw naprawdę w wieku 22 lat