Wpis z mikrobloga

@cyberpunkbtc Sieć już działa od kilku godzin, musieli wprowadzić nowego patcha. Nikt nie utracił żadnych środków i nie był to atak jak w przypadku verge. Na temat systemu dpos nie chce sie wypowiadac bo kazdy widzi ze to zart.
@Rihter: Ale wiesz że myślę że chyba tego projektu nie porzuca tylko chcą go dokończyć i w końcu chyba uruchomią? Tzn tak mi się wydaje... Ty to ogarniasz. Na kiedy przewidujesz pewnie o ile będzie?
Zastanawiam się czy nie wejść lekko w to...
@cyberpunkbtc Aktualnie lisk znajduje sie na silnym wsparciu i dobrze sie trzyma pomimo dużej inflacji. Core 1.0 prawdopodobnie za 2-3tyg trafi do testnetu i nikt wie ile tam pojawi sie bledow. Nikt projektu nie porzuci bo maja jeszcze do wydania 8tys BTC i BCH. Projekt ma przyszlosc ale polityka Kordka zniechecila wielu inwestorow i wystarczy wejsc na reddit zeby zauwazyc brak zaufania.
@Rihter: Nioe ważne czy błędy czy nei. Przecież nie spieszy mi się. Cena nie jest zła. Prędzej czy później wystrzeli
Że nikt tego nie będzie używał tak jak żadnej kontrakt konkurencji bo wszyscy siedzą na eth to inna spara. Powinien spompić
@cyberpunkbtc Mają 8k BTC i tyle samo BCH. Jak im sie uda zrobic to co probują to duzo osob bedzie uzywac liska. Lisk ma potencjal ale Kordek zdazyl juz go zmarnowac, uwazam ze to najwiekszy wrog tego projektu.
@Rihter: Wiem że ma potencjał, ale patrz ile ma konkurencji. Przecież tego jest masa a przede wszystkim są szybciej rozwijane. Największy błąd to było przespanie pierwszego roku po ico i mało pracy. Gdyby od początku się wzięli porządnie do roboty to lisk już dawno by działał. Zasada amazona "urosnąć jak najszybciej". Zamulenie w trakcie największego rozwoju tego typu projektów to strzał w kolano.