Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Jeśli ktoś pisze "dej" to zamiast czekać na gotowe zaleciłbym wejść na YouTube wpisać...


@mlsh: A może pisze "dej" w każdym takim wpisie jak ten i po prostu chce poznać opinie i podejście innych Mirków do tematu? Ja sam tak często robię. Jak chcę się czegoś dowiedzieć to sam czytam i szukam informacji ale jednocześnie chcę poznać osobiste opinie innych osób które miały z danym zagadnieniem do czynienia, a potem wyciągam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@4833478: szczerze to nie wierzę w to. Może myśli tak 1 osoba na 100. Reszta to "dej chce wiedzieć bo też zamierzam coś ze sobą zrobić, ale w sumie to zacznę kiedy indziej no teraz wakacje to i tak nie dam rady trzymać diety i treningu xD" Według mnie jeśli sam nie poświęcisz czemuś czasu i nie jesteś w to zaangażowany to nie dasz rady utrzymać trenowania 3-4 w tygodniu przez
  • Odpowiedz
UWAGA podaję składniki do hehe przepisu: Omnadren + Clenbuterol + Metanabol. O szczegóły pytajcie w dobrych aptekach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@4833478: mięso (jak zjem część, to drugi raz nie zamrożę reszty), pieczywo, warzywa. Albo jak przygotuję sobie gotowe posiłki na parę dni to albo się psują albo zjadam je za szybko. No ale największym wrogiem jest tu brak czasu - praca "na telefon" i studia.
  • Odpowiedz
@pieknykwiatuszek: możesz opisać na priv jak wyglądał początek twojego treningu? Ile czasu dziennie? Jakie serie 3-8? Jakie ciężary?
Tez chciałbym zacząć ale nie wiem jak ( ͡° ʖ̯ ͡°) zmiana wyglada EXTRA
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz