Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@4833478 kurczę. To bym się musiał kogoś poradzić chyba jak to zorganizować, bo na razie robię zakupy parę razy w tygodniu żeby nic mi się nie psuło. Próbowałem kiedyś robić sobie lunchboxy ale to nie zdało egzaminu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
Wszyscy dej dej xD to jest tak proste jak trening siłowy z progresywny przeciążeniem organizmu większą objętością treningową i większymi ciężarami, jedzenie odpowiedniej ilości mikroskładników i w przypadku redukcji okresy przeplatane z zerowym bilansem kalorycznym, a w przypadku masy okresy przeplatane z utrzymaniem/redukcją. I tyle leniwe #!$%@?, a teraz do czytania albo na trening #!$%@?ć, a nie dej dej srej xD zdradziłem wam sekret wszystkich przemian na tym świecie.
@Zoxico: A co ci się psuje?

@mlsh: Tak, to jest proste, ale może nie każdy jest tak ogarnięty i bystry jak ty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak jesteś sprytny umysłowo to fajnie ale powinieneś mieć świadomość że nie każdy taki jest i to nie musi od razu znaczyć, że jest "leniwą #!$%@?ą".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@4833478: to miał być taki prześmiewczy post. Głównie chodzi mi o to, że jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć to uderzasz w źródła które są autorytetami i uczysz się od nich. Zasady są proste, nikt nie ma magicznego środka i sekretu. Jeśli ktoś pisze "dej" to zamiast czekać na gotowe zaleciłbym wejść na YouTube wpisać "Eric Helms pyramid" obejrzeć 6 odcinków o żywieniu i 6 odcinków o treningu i masz praktycznie pokryte