Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@pieknykwiatuszek: To chyba nie tylko olewałeś dietę, ale musiałeś dużo syfu #!$%@?ć skoro mimo siłki wyglądałeś jak po lewej, bo umówmy się dieta ważna, ale sumienna siłka swoje robi, żeby się tak zalać mimo siłki to ewidentnie trzeba mieć mocno dietę nie teges, a nie że po prostu nie pilnowałeś, a jadłeś przeciętnie jak większość.
  • Odpowiedz
@Zoxico przeciez "zdrowe" jedzenie jest znacznie tańsze niż fast foody itd. Ryz/kasza, sałatka z pomidora/ogórka i kurczak/indyk/dorsz czy inne mięso. Przecież porcja zwlasza redukcyjna kosztuje ok 5 złotych a jestes zapchany w #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Kitaz do zrobienia herbaty też potrzebujesz przepis xD? Ryz/kasza gotujesz 15 minut w wodzie z dodatkiem vegety i łyżeczką masła. Kurczak/indyk albo w kostkę/paski/w całości posolić i na oliwie 8-10 minut lub 15 min w piecu. Ogórek, pomidor i cukinia w kostke. Sól pieprz i oliwa do smaku. Jak robisz rybe to na wolnym ogniu na maśle, albo w piecu z dodatkiem ziół i łyżeczką masla przez 15 minut.
  • Odpowiedz
  • 0
@MirkobIog pewnie, że jest tańsze. Ale studencka dieta rzadko pozwala na takie fanaberie jak indyk czy dorsz :d teraz nawet jajka stały się na tyle drogie, że rzadko mogę sobie na nie pozwolić (zjadam wytłaczankę na dwa razy, więc drogo takie śniadanie wychodzi z całą resztą). Mam na myśli porównanie ubogiego w odzywcze składniki jedzenia do zbilansowanej i zdrowej diety, która jest potrzebna do zbudowania ładnej sylwetki
  • Odpowiedz
mięso (jak zjem część, to drugi raz nie zamrożę reszty), pieczywo, warzywa. Albo jak przygotuję sobie gotowe posiłki na parę dni to albo się psują albo zjadam je za szybko.


@Zoxico: Ja mięso takie do gotowania kupuję świeże a nie mrożone, takie że może poleżeć w lodówce jeszcze 1-2 dni. Potem gotuję całe na raz, na kilka posiłków (np. 6) i od razu rozkładam do pudełek, zamykam i do lodówki. Tak
  • Odpowiedz
  • 0
@MirkobIog no właśnie domyślam się, że się da ale na pewno ktoś już to zrobił, więc nie chcę tego wymyślać od nowa tylko poczytać co i jak :D
  • Odpowiedz
  • 0
@4833478 dzięki bardzo za rady. Przydadzą się :) a zdarza mi sie często zjadać za szybko, bo szykuję sobie w boxach tylko obiady i jeśli mam do wyboru robić kolację przez 20min albo wyjąć gotowe żarcie z lodówki i odgrzać to przeważnie wybieram to drugie :d a potem jest problem. Próbowałem kiedyś rozplanować sobie posiłki w tabelce na dwa tygodnie i tego się trzymać ale źle to przemyślałem. Wróciłbym do tego i
  • Odpowiedz
Może kogoś to zmotywuje, że wyjść z #przegryw i stać się #wygryw . Dajcie trochę plusów na zachęcę bo chcę lecieć z tym dalej i wyrobić jeszcze dużo lepsze ciało.


@pieknykwiatuszek: na to bym nie liczył, typowy przedstawiciel tego tagu nie zna definicji słowa motywacja czy determinacja ( ͡° ͜ʖ ͡°) a Tobie gratuluję rezultatów
  • Odpowiedz