Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie najbardziej #!$%@? na tym portalu? Ludzie z poziomem inteligencji na wysokości kuchenki mikrofalowej. W gorących jest post Mirabelka prosi o modlitwę bo jest w ciąży i wylądowała w szpitalu. Natomiast jakie są tam komentarze? "Boga nie ma" XD. Sam jestem ateistą ale nie wciskam wszędzie swoich poglądów religijnych a szczególnie że mirabelka wstawiła tylko jeden tag #mirkomodlitwa ! Poprosiła tylko o tą jedną rzecz a i tak ktoś taki się znalazł
#gimboateizm #religia #ateizm #chrzescijanstwo
  • 181
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AaBbCcDdEeFf: z jednej strony się zgadzam, ale tak nie do końca. Ja to odebrałem jako satyrę, taki pstryczek w nos katolom za to, że pod większością postów napisanych przez ateistów są oni wyśmiewani przez katoli (np, tag gimboateizm; wg mnie takie zagrywki są na poziomie niższym intelektualnie niż wspomniana kuchenka mikrofalowa). Edit: zauważyłem, że sam użyłeś tego tagu. Teraz robisz to samo co potępiasz w swoim wpisie ;)
z jednej strony się zgadzam, ale tak nie do końca. Ja to odebrałem jako satyrę, taki pstryczek w nos katolom za to, że pod większością postów napisanych przez ateistów są oni wyśmiewani przez katoli (np, tag gimboateizm


@PrzThim: Satyra na niezwiązanej z tą wojenką osobie, która boi się o własne, nienarodzone dziecko, zwłaszcza że otagowała wpis tylko tagiem modlitewnym i nie włączała w to ateistów? No to jest dopiero poziom.

A
@jakosdajerade Jasne, negatywne skomentowanie, nie zgadzanie się z czymś itp. to jest ok. Ale korzystanie z anonimowości po to, żeby kogoś wyzywać, albo żeby po prostu być wulgarnym to wg mnie złe wykorzystanie anonimowości. Jeśli wykorzystujemy anonimowość do tego, żeby robić coś, na co w realnym świecie brakuje nam odwagi, to chyba coś poszło nie tak. Przynajmniej wg mnie :-)
@PrzThim: Daleko nie trzeba było szukać.

Oto klasyczny gimboateusz, którego bronisz:
https://www.wykop.pl/wpis/31717905/wiecie-co-mnie-najbardziej-#!$%@?-na-tym-port/

a jak ktoś sobie z tego idiotyzmu na poziomie zbierania lajków na biedne dzieci w afryce to staje się zjebem, debilem i gimboateistą!

Tagi: #bekazkatoli #ateizm #katolicyzm #mikromodlitwa #logikarozowychpaskow
I to niby jest ta "satyra"? No wyborny poziom humoru.

Pomijam fakt, że tego typu język nadaje się dla @Moderacja @Wykop, bo przecież ostatnio bardzo pilnie strzegą zakazu wulgaryzmów