Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie najbardziej #!$%@? na tym portalu? Ludzie z poziomem inteligencji na wysokości kuchenki mikrofalowej. W gorących jest post Mirabelka prosi o modlitwę bo jest w ciąży i wylądowała w szpitalu. Natomiast jakie są tam komentarze? "Boga nie ma" XD. Sam jestem ateistą ale nie wciskam wszędzie swoich poglądów religijnych a szczególnie że mirabelka wstawiła tylko jeden tag #mirkomodlitwa ! Poprosiła tylko o tą jedną rzecz a i tak ktoś taki się znalazł
#gimboateizm #religia #ateizm #chrzescijanstwo
  • 181
ale mimo to przejmujesz się uczuciami jakiegoś urojeńca z nieba...

@raczej_schizotypal: I w tym momencie na spacer poszła cała "rozumowość" gimboateuszy. I ty twierdzisz, że "celebrujesz siłę rozumu"? XDDDD

On się nie przejmuje Bogiem (bo w niego nie wierzy), ale UCZUCIAMI TEJ DZIEWCZYNY, KTÓRA BOI SIĘ O WŁASNE DZIECKO i w tej trudnej chwili prosi o wsparcie modlitwą, używając na wykopie PRZEZNACZONEGO DO TEGO TAGU.

A co robią gimboateuszowe #!$%@?? Piszą
Pobierz
źródło: comment_NC0jTwYZGjY8qtIya7oxWkooI0mvJMwZ.jpg
Problem w tym, że druga strona jest dokładnie taka sama, a widzi ten problem tylko u wojujących ateistów czy jak ich tam się zwie.

@buleczkowy_potwor: Jaka "taka sama"?
Czy pod tagami #ateizm wiecznie ktoś próbuje ateistów nawracać? No, a w drugą stronę "misjonarze gimboateizmu" z największą gorliwością wchodzą w tagi modlitewne regularnie wypisując takie rzeczy ludziom proszącym o modlitwę.

W sumie to jest nawet gorsza, bo ma wpływ na władzę.

Ateiści
uuu katolik w ch*j agresywny zgłoszono i idź się spowiadać.

@Przegrywhere: Koleś o nicku "Przegrywhere" nie będzie mi mentorował i dyktował co mam robić.
I zobacz jak pobiegłeś z płaczem do moderacji, żenująca zielonko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I ciekawe za co mnie zgłosiłeś, skoro sam walisz obelgami ad personam typu:

katoameby

XD

Właśnie że się plują możesz sobie napisać wpis że boga nie ma itp. a
@AaBbCcDdEeFf Jezu, laska jest w późnej ciąży, leży sobie w szpitalu, dzieciak ładnie się rozwija, jej jedynie lekko sacza się wody, a ona z portalu że śmiesznymi obrazkami robi kółko różańcowe.

Ludzie, jest tyle różnych stron, polski internet jest zrakowaciały od modlitw i papieży, jest tyle forów dla matek w ciąży, dlaczego, do cholery, tutaj uznała za stosowne prosić o modlitwę? Czego się spodziewała? Na forum dla ciężarnych otrzymałaby oczekiwane wsparcie i
Jezu, laska jest w późnej ciąży, leży sobie w szpitalu, dzieciak ładnie się rozwija, jej jedynie lekko sacza się wody, a ona z portalu że śmiesznymi obrazkami robi kółko różańcowe.


@reficlac: A zerknij na jej wpis i powiedz mi: otagowała go poprawnie czy nie?
No właśnie otagowała.
Jeśli nie lubisz wpisów proszących o modlitwę to daj sobie te tagi na #czarnolisto i po sprawie.

Ale tu własnie nie chodzi o to,
@AaBbCcDdEeFf wiesz niestety problem jest taki w naszym kraju że przez ostatnie lata mamy wylew fanatyków katolicyzmu, więc to normalne że będą takie jednostki które denerwuje ten smutny fakt, i te jednostki nie za bardzo wiedzą jak ale chcą się temu przeciwstawić. Jedni się chcą wypisać z kościoła inni piszą że Boga nie ma. Niestety ale za dużo osób widzi jedynie białe i czarne, ale nie myśli o szarym. Ludzią trzeba poprostu
Wiecie co mnie najbardziej #!$%@? na tym portalu? Ludzie z poziomem inteligencji na wysokości kuchenki mikrofalowej. W gorących jest post Mirabelka prosi o modlitwę bo jest w ciąży i wylądowała w szpitalu. Natomiast jakie są tam komentarze? "Boga nie ma" XD. Sam jestem ateistą ale nie wciskam wszędzie swoich poglądów religijnych a szczególnie że mirabelka wstawiła tylko jeden tag #mirkomodlitwa ! Poprosiła tylko o tą jedną rzecz a i tak ktoś taki