Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie najbardziej #!$%@? na tym portalu? Ludzie z poziomem inteligencji na wysokości kuchenki mikrofalowej. W gorących jest post Mirabelka prosi o modlitwę bo jest w ciąży i wylądowała w szpitalu. Natomiast jakie są tam komentarze? "Boga nie ma" XD. Sam jestem ateistą ale nie wciskam wszędzie swoich poglądów religijnych a szczególnie że mirabelka wstawiła tylko jeden tag #mirkomodlitwa ! Poprosiła tylko o tą jedną rzecz a i tak ktoś taki się znalazł
#gimboateizm #religia #ateizm #chrzescijanstwo
  • 181
  • Odpowiedz
  • 525
@AaBbCcDdEeFf teraz do ciebie dotarło że tu generalnie same takie mini nosacze siedzą? To samo było jak ten chłopak w Anglii umarł w szpitalu (ten o którym było głośno ostatnio) też oszo) omy pisały że "haha i gdzie się wasze modlitwy podziały itd"
  • Odpowiedz
@AaBbCcDdEeFf: ludzie pokroju tych którzy z koszyczkiem na wielkanoc nie pójdą dla matki która urobiona po łokcie bo "hehe ja jezdem ateizdom". Tutaj chodzi o podstawowe ludzkie odczucia których jak widać większości brakuje, a nie o wiarę. Nie dziwię się że tag #przegryw tak prężnie prosperuje jeśli oni naprawdę tacy są w prawdziwym życiu.
  • Odpowiedz
@jakosdajerade Oczywiście, że każdy ma prawo. Ale z drugiej strony myślę, że każdemu należy się szacunek i prawo do posiadania własnego zdania. A często, niestety, w Internecie tego szacunku baaardzo brakuje... Jak chociażby to widać po komentarzach @dingi_dong
  • Odpowiedz
@AaBbCcDdEeFf: ja mam wrażenie, że połowa osób obserwujących #mirkomodlitwa to gimnazjaliści, czekający, jak tu kogoś "uświadomić". To jest naprawdę śmieszne, jak co i rusz czytam, że katolicy kogoś tam indoktrynują, tymczasem na tym portalu to właśnie oni są w nieustającej defensywie względem chord, niepotrafiących strawić cudzych poglądów.



  • Odpowiedz