Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie najbardziej #!$%@? na tym portalu? Ludzie z poziomem inteligencji na wysokości kuchenki mikrofalowej. W gorących jest post Mirabelka prosi o modlitwę bo jest w ciąży i wylądowała w szpitalu. Natomiast jakie są tam komentarze? "Boga nie ma" XD. Sam jestem ateistą ale nie wciskam wszędzie swoich poglądów religijnych a szczególnie że mirabelka wstawiła tylko jeden tag #mirkomodlitwa ! Poprosiła tylko o tą jedną rzecz a i tak ktoś taki się znalazł
#gimboateizm #religia #ateizm #chrzescijanstwo
  • 181
@AaBbCcDdEeFf: nie obrażaj kuchenek mikrofalowych

od dawna podchodzę do tego portalu z zasadą: wchodze do szamba więc nie jestem zdziwiony że znajduje tu gówno

ALE. Jest tu trochę bardzo porządnych osób. Znajda się spoko osoby, które mają rigcz i ogólnie są dobre. Oni po prostu nie udzielają się tak bardzo, ale miło, że czasem znajdzie się ta w porzadku osoba. Jedyny powód dla ktorego zostaje tutaj
@AaBbCcDdEeFf: za trudne to dla Ciebie zrozumieć, że religia zabija nienarodzone dzieci? Chazan odmawiający zabiegów, bo 'tysiące lat kobiety rodziły naturalnie' (i jak to Chazan nie dopuszczający innych lekarzy), lekarze ze Szczecina na owrzodzenie odbytu przepisujący apap, bo 'leczenie mogłoby zagrażać ciąży'. Ja rozumiem, że ateista ma gdzieś śmierć niewinnych ludzi, ale mimo to przejmujesz się uczuciami jakiegoś urojeńca z nieba...
@AaBbCcDdEeFf: jeszcze jedno - wiem, że jesteś hipokrytą - ale mam nadzieję że tak samo szanujesz mordowanie albinosów na amulety w Afryce, gardzisz tymi, co pod wypowiedziami płaskoziemców piszą, że ziemia nie jest płaska i wspierasz antyszczepionkowców xD