Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie najbardziej #!$%@? na tym portalu? Ludzie z poziomem inteligencji na wysokości kuchenki mikrofalowej. W gorących jest post Mirabelka prosi o modlitwę bo jest w ciąży i wylądowała w szpitalu. Natomiast jakie są tam komentarze? "Boga nie ma" XD. Sam jestem ateistą ale nie wciskam wszędzie swoich poglądów religijnych a szczególnie że mirabelka wstawiła tylko jeden tag #mirkomodlitwa ! Poprosiła tylko o tą jedną rzecz a i tak ktoś taki się znalazł
#gimboateizm #religia #ateizm #chrzescijanstwo
  • 181
@AaBbCcDdEeFf bo to kto teraz przychodzi na ten portal to dzieci które nie ogarniają nawet że coś takiego jak czarna lista istniej albo po prostu wpychają takie gówno posty w dyskusje bo ich to bawi i daje atencję. Jak było z cebuladeals albo programowanie swego czasu? Hehe Mati zobacz napisze że robię program o wanie bo programowanie!!!!!!

To był idealny przykład jak działają taki osoby a teraz jest ich po prostu więcej
@AaBbCcDdEeFf: Na tym portalu byle z*eb może się wypowiedzieć, a nawet zyskać sporą popularność, więc tym bardziej mnie to nie dziwi. Najgorzej, że miesza się to wszystko z grupą ratowania poziomu i innymi osobnikami reprezentującymi elementarne wartości, czy też po prostu rozum i godność człowieczą.

Po oglądnięciu contentu wstawianego nad ranem lub późno w nocy niewiele jest mnie tu w stanie zdziwić...
@jakosdajerade Wiesz, za mało we mnie donkiszoterii, żeby się w to bawić. Wychodzę z założenia, że jeśli ktoś się tak zachowuje w necie, to raczej nie ma nic ciekawego do powiedzenia, więc wolę czarnolistować. Jeśli nie udało ich się wychować do tej pory, to wątpię, żeby jakiś anon w Internecie tego dokonał :-)
@consanto No to dobrze, ale na takie "uświadamianie" jest czas i miejsce, a pisanie takich rzeczy i wyśmiewanie kogoś, kto aktualnie potrzebuje wsparcia jest burackie.
Trzymanie kciuków też bezpośrednio nie pomaga, ale nie ma sensu osobie, która o to prosi pisać, że jest głupią #!$%@?ą i gówno jej to pomoże. Zamiast tak robić lepiej po prostu zignorować, po co potencjalnie psuć komuś dzień?

@Klepajro Nie kontynuuj tej dyskusji, szkoda czasu